Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Obrzydliwe zachowanie!

Rosjanie atakują Roberta Lewandowskiego! Obrzydliwe, wszystko przez spotkanie z Szewczenką

2022-09-21 10:18

Robert Lewandowski spotkał się 20 września 2022 roku z byłym gwiazdorem ukraińskiej piłki, Andrijem Szewczenką. Były napastnik Milanu i Chelsea poprosił strzelca FC Barcelony, aby ten przywdział opaskę kapitańską reprezentacji Ukrainy w trakcie mistrzostw świata w Katarze, co zostało skrzętnie opisane przez rosyjskie media. Nie brakuje słów mocnego komentarza i obrzydliwego ataku w kierunku kapitana polskiej kadry.

Robert Lewandowski spotkał się z Andrijem Szewczenką we wtorek 20 września 2022 roku. Spotkanie dwóch, wielkich postaci piłki nożnej miało bardzo ważną symbolikę, gdyż wybitny przed laty piłkarz Chelsea i Milanu przekazał napastnikowi reprezentacji Polski ukraińską opaskę kapitańską, prosząc go, aby wystąpił w niej na mistrzostwach świata w Katarze. Spotkanie sportowców zostało udokumentowane przez rosyjskie media, które nie szczędziły słów krytyki. Robert Lewandowski i cała reprezentacja Polski stały się ofiarami bezpardonowego ataku.

Przykra niespodzianka czekała na Adama Małysza na wakacjach. Zaliczył wpadkę!

Robert Lewandowski zaatakowany przez Rosjan. Wszystko przez spotkanie z Szewczenką

O ile rosyjskie media unikały podawania szerszego kontekstu, o tyle w komentarzach, które zamieszczali internauci pod artykułami w sprawie spotkania Lewandowskiego z Szewczenką, nie brakowało już słów wielkiej krytyki.

- Moim zdaniem to wstyd i brak szacunku dla swojego kraju, przybierać barwy innych państw - pisze jeden z internautów

- Wszyscy kapitanowie będą mieć opaski w barwach swoich krajów, a ta będzie w barwach Ukrainy. Oczywiście, FIFA w żaden sposób na to nie reaguje - napisał inny z internautów

Nie żyje Isiah Jones. 28-letni pięściarz zastrzelony po kłótni z bratem

Lewandowski dumny z ukraińskiej opaski kapitańskiej. Jego słowa mówią wszystko

Mimo słów krytyki z Rosji, Robert Lewandowski nie ukrywa wielkiej dumy z otrzymanej przez Szewczenko opaski i zapowiada, że w niej zagra.

- Dziękuję Andrij Miło było Cię poznać! To będzie dla mnie zaszczyt nosić tę opaskę kapitana w barwach Ukrainy na Mistrzostwach Świata - napisał Robert Lewandowski na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów w sezonie 2022/23?
Iga Światek pobije Roberta Lewandowskiego? Ekspert nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze