Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / m_rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska

Rozenek nie mogła się powstrzymać, gdy zobaczyła to zdjęcie Lewandowskich z wakacji. Jednoznaczna reakcja

2022-06-26 20:52

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji, gdzie Robert Lewandowski będzie grał w najbliższym sezonie. Piłkarz na ten moment spędza zasłużony czas po ciężkim sezonie na Majorce. Oczywiście piłkarzowi Bayernu Monachium towarzyszą córki oraz żona. Anna Lewandowska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z wyjazdu, które wymownie skomentowała Małgorzata Rozenek.

Podczas czerwca oraz lipca wszyscy zawodnicy z topowych lig mają czas na zasłużone wakacje po wielu wyrzeczeniach w przeciągu sezonu. Robert Lewandowski zaraz po meczach reprezentacji Polski w rozgrywkach Ligi Narodów dołączył do swojej rodziny, która w tym roku spędza wakacje na słonecznej Majorce. Jeden z najlepszych piłkarzy świata wybrał ten kierunek nie bez powodu, ponieważ posiada tam wraz ze swoją małżonką luksusową willę. Anna Lewandowska za pomocą "Instagrama" podzieliła się zdjęciami oraz nagraniami ze wspólnie spędzonego czasu z całą rodziną. Nie zabrakło wymownych komentarzy pod postem 33-latki.

Bartłomiej Drągowski wziął ślub. Zjawiskowa panna młoda skradła show. Wyglądała jak anioł

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Bayernu w stosunku do Lewandowskiego?

Pod zdjęciem Anny Lewandowskiej jak zwykle pojawiła się fala komentarzy, ale jedną z pierwszych osób była Małgorzata Rozenek. Żona byłego bramkarza - Radosława Majdana podsumowała wszystko jednym słowem - "Amazing". W relacji z wakacji widać także, jak Robert Lewandowski spędza czas ze swoimi pociechami w czasie wolnym. Wszyscy czekają na najważniejszą wiadomość dotyczącą napastnika, a dokładniej chodzi, w jakim klubie reprezentant Polski będzie występował w przyszłym sezonie.

Nowe zdjęcia 34-letniej żony Lionela Messiego robią wrażenie. Antonella Roccuzzo ma ciało bogini!

Lewandowski w Barcelonie? Kulisy transferu.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze