Taśmy Kucharskiego: Tak SZANTAŻOWANO Lewandowskiego?! [TYLKO U NAS]

2020-10-27 9:15 mil
Cezary Kucharski, Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport

We wtorkowy poranek zawrzało po tym, jak prokuratura poinformowała o zatrzymaniu Cezarego Kucharskiego - byłego agenta Roberta Lewandowskiego, który miał szantażowć kapitana reprezentacji Polski domagając się otrzymania prawdziwej fortuny. "Super Express" ustalił, nad czym dokładnie pochylają się śledczy badający całą sprawę.

Niegdyś Robert Lewandowski i Cezary Kucharski stanowili bardzo zgrany duet, który pokonywał kolejne szczeble w światowym futbolu. Kilka lat temu doszło jednak do załamania ich relacji, a w efekcie rozstania - piłkarz postanowił zawierzyć swoje interesy Piniemu Zahaviemu. Kucharski natomiast nie odpuścił mając szantażować kapitana reprezentacji Polski, by zmusić go do zapłacenia 20 milionów euro. Za co? Za... milczenie. K. posiada ponoć dowody na nieprawidłowości, jakich względem niemieckich organów finansowym miał dopuścić się "Lewy".

Milioner Cezary Kucharski i jego majątek. Ile zarobił na Lewandowskim? [ZDJĘCIA]

We wtorek rano opublikowana została informacja o zatrzymaniu Cezarego Kucharskiego przez funkcjonariuszy policji, którzy działali na zlecenie prokuratury. Mężczyzna trafił na przesłuchanie, a miejsce jego zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej poddano przeszukaniu. Jak ustalił "Super Express", śledczy analizują nagranie ze spotkania Kucharskiego z Robertem Lewandowskim, na którym miały paść mocne słowa. Stanowiłoby to jeden z dowodów na szantaż względem piłkarza.

Robert Lewandowski przesłuchany przez prokuraturę. Były agent Cezary K. ZATRZYMANY [NOWE FAKTY]

Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie, poinformował, że Cezary Kucharski zostanie przesłuchany, a potem zostanie podjęta decyzja o ewentualnym zastosowaniu środków zapobiegawczych.

Kim jest Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego? Został ZATRZYMANY przez policję

Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski
Najnowsze