Jakub Piotrowski i jego dziewczyna Wiktoria Jankowska

i

Autor: Instagram

Przebojem wdarł się do kadry

To dla niej Jakub Piotrowski tak błyszczy. Sympatia kadrowicza powala urodą, to prawdziwa seksbomba!

2023-11-20 19:05

Jakub Piotrowski przebojem wdarł się do reprezentacji Polski. Ostatnio strzelił premierowego gola w drużynie narodowej. Kadrowicz może liczyć na wsparcie pięknej partnerki. To prawdziwa seksbomba!

Transfer do Bułgarii strzałem w dziesiątkę

Piotrowski od 1,5 roku występuje w Bułgarii. Transfer z Niemiec do Ludogorca Razgrad to był dla niego strzał w dziesiątkę. Już w pierwszym sezonie sięgnął po trzy trofea: mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Bułgarii, pokazał się w europejskich pucharach. Jednak w tej edycji rozkręcił się na dobre. Rozgrywa sezon życia, we wszystkich rozgrywkach strzelił dziewięć goli. Jest podporą mistrza Bułgarii, z którym błyszczy w Lidze Konferencji. Jego formę dostrzegł trener Michał Probierz.

Robert Lewandowski stracił rekord. To on prześcignął gwiazdę reprezentacji Polski

Jest spokojnym człowiekiem

Na poprzednim zgrupowaniu Piotrowski meczem z Wyspami Owczymi 2:0 zadebiutował w reprezentacji Polski. Wszedł w końcówce. Teraz w spotkaniu z Czechami wybiegł już w pierwszym składzie. Nie zawiódł zaufania szkoleniowca, bo to właśnie on w pierwszej połowie strzelił gola. To było jego premierowe trafienie w drużynie narodowej. Zastąpił w wyjściowym zestawieniu Piotra Zielińskiego. - Jestem spokojnym człowiekiem, ale była złość, bo nawet ja miałem drugą sytuację, w której powinienem się lepiej zachować z uderzeniem - powiedział Piotrowski po meczu w Warszawie. - Jest złość, że nie udało się wygrać i złapać dobrych momentów na przyszłość. Dedykuję bramkę najbliższym, którzy zawsze mnie wspierają. Miałem kilka wzlotów i upadków - wyjawił.

Tak Dominik Szoboszlai uczcił awans na EURO. Co za reakcja kapitana Węgrów! [WIDEO]

Po golu dostał buziaka od sympatii

Z trybun Stadionu Narodowego kadrowicza dopingowała jego partnerka Wiktoria Jankowska. Po zawodach dostał od niej gorącego buziaka. Sympatia zamieściła także zdjęcie z komentarzem w mediach społecznościowych. - Warto marzyć - napisała. Jej wpis skomentował Piotrowski, który dołączył dwa serduszka. Parą są od sześciu lat.

Kadrowicz nie ma wątpliwości, co do jakości kadry. Sprawdzą się jego prognozy?

Zbudować drużynę na baraże

Piotrowski wierzy w to, że reprezentacja Polski przez baraże zakwalifikuje się na EURO. - Musimy skupić się na barażach - podkreślił. - Mamy przed sobą mecz sparingowy z Łotwą. Trzeba go wygrać, zbudować drużynę i być gotowym na marzec. Po meczu z Czechami powiedzieliśmy sobie, że musimy z takim zaangażowaniem i cechami wolicjonalnymi wychodzić na każdy mecz, dawać z siebie wszystko. Na takiej pierwszej połowie i końcówce drugiej można budować drużynę na przyszłość. Pod względem zaangażowania i cech wolicjonalnych musi to tak wyglądać - zaznaczył Piotrowski.

To jest mocna diagnoza legendarnego trenera Biało-Czerwonych. Takich słów Michał Probierz wolałby nie usłyszeć [ROZMOWA SE]

QUIZ. Ile wiesz o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski Michale Probierzu?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Michał Probierz na stanowisku trenera kadry narodowej zastąpił...
Michał Probierz, Cezary Kulesza
Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na EURO 2024?
POLSCY PIŁKARZE O ZŁOŚCI W SZATNI PO MECZU Z CZECHAMI. "BYLIŚMY LEPSI OD CZECHÓW
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze