Tomasz Hajto

i

Autor: Cyfra Sport Tomasz Hajto

Niespodziewane doniesienia

Tomasz Hajto w reprezentacji Polski? Sensacyjne doniesienia, nalega o to od dawna, to byłoby zaskoczenie

2022-12-13 15:00

Wokół reprezentacji Polski trwa obecnie wielkie zamieszanie. Wciąż nie wiadomo, czy na swoim stanowisku pozostanie Czesław Michniewicz, ale krążą pogłoski, że Cezary Kulesza raczej zwolni obecnego selekcjonera. Wśród medialnych doniesień pojawiły się sensacyjne informacje o nowej roli w polskiej kadrze. Na pracę przy biało-czerwonej drużynie naciska Tomasz Hajto, który miałby pełnić nową funkcję.

Podobnie jak przed rokiem, tak i teraz sytuacja wokół reprezentacji Polski nie jest najlepsza. Dwanaście miesięcy temu trwało zamieszanie z Paulo Sousą, a teraz sprawa dotyczy Czesława Michniewicza. Po ostatnich wydarzeniach - afera z premiami, słaby styl gry kadry, utarczki z dziennikarzami - posada selekcjonera wisi na włosku i wiele wskazuje na to, że czeka nas kolejna zmiana na tej posadzie.

Hajto w reprezentacji? Sensacyjne doniesienia

Niewykluczone, że głośno będzie również o innej funkcji. Jak powiedział Robert Błoński w programie "Misja Katar", Tomasz Hajto bardzo chciałby pełnić rolę dyrektora sportowego w reprezentacji. - Za prezesem chodzi od pewnego czasu człowiek, który bardzo chciałby to robić. Były trener Jagiellonii, który jakiś czas temu zluzował Czesława Michniewicza, czyli Tomasz Hajto. Chciałby być Oliverem Bierhoffem w polskiej reprezentacji. Powiem szczerze, nie wyobrażam sobie, by ktoś taki współpracował z selekcjonerem i był jednocześnie pomostem z piłkarzami i dziennikarzami. Hajto bardzo nalega na pracę z reprezentacją - zdradził dziennikarz.

Oliver Bierhoff niedawno stracił pracę w niemieckiej kadrze, ale ze związkiem piłkarskim naszych zachodnich sąsiadów był związany przez 18 lat. Jego rolą było chociażby załatwianie spraw reprezentacji z władzami związku, pomaganie selekcjonerem i pomaganie w kontakcie z mediami. Podobne zadanie chciałby realizować właśnie Hajto.

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze