Jan Tomaszewski

i

Autor: Cyfra Sport Jan Tomaszewski

Trudne chwile Jana Tomaszewskiego! Jego wielkie plany nagle legły w gruzach. Nie zapomniał o kibicach

2022-01-27 11:18

Jana Tomaszewskiego nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu kibicowi w Polsce. Legendarny bramkarz stanowił o sile „Orłów Górskiego”, a dzięki swojej charyzmie zdobył ogromną rozpoznawalność. Jego zdanie jest ważne nawet wiele lat po zakończeniu kariery. 74-latek regularnie wyraża swoje zdanie na łamach „Super Expressu” i nie zamierza z tym kończyć, choć najbliższe dni będą dla niego trudne. Opowiedział nam o przykrych kulisach przymusowej izolacji.

Jeszcze w środę, 26 stycznia, Tomaszewski był gościem naszego specjalnego programu na żywo. W rozmowie z Przemkiem Ofiarą odniósł się do ostatnich gorących wydarzeń – sagi związanej z wyborem selekcjonera piłkarskiej reprezentacji, ale także występów Igi Świątek w Australian Open. - Świątek, wspaniała ambasadorka naszej ojczyzny, pokazała dzisiaj, że można się podnieść, ba! Trzeba się podnieść i można zwyciężyć. Bo naprawdę mamy wielką szansę, aby pokonać Rosjan – stwierdził wybitny reprezentant Polski. Wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi Biało-Czerwonych w barażach o awans do tegorocznego mundialu. Jednym z głównych kandydatów jest Andrij Szewczenko, co nie podoba się Tomaszewskiemu. Legenda polskiej piłki jak zwykle promieniała, ale w czwartek odebrała fatalną wiadomość.

Sensacyjny kandydat na selekcjonera reprezentacji Polski! Tego trenera zna cały świat, zwrot na ostatniej prostej?

Sonda
Czy Jan Tomaszewski nadawałby się na selekcjonera reprezentacji Polski?

Trudna sytuacja Tomaszewskiego

Okazało się, że Tomaszewski uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. 63-krotny reprezentant kraju na szczęście czuje się świetnie, przez co zupełnie tego nie podejrzewał, ale w efekcie badania jego plany musiały ulec zmianie. Zgodnie z procedurą trafił na izolację, przez co nie może polecieć do Nowego Jorku, choć był już spakowany na tę podróż. Miał tam wziąć udział w specjalnej ceremonii, jednak koronawirus pokrzyżował mu plany.

Fatalne informacje przed barażowym meczem Polska – Rosja. Rzecznik PZPN nie pozostawił wątpliwości, czarny scenariusz

- Miałem jechać do Nowego Jorku na wybór "11” roku. Zaprosił mnie związek polonijnych klubów piłkarskich, prezesi Gołąbek i Ziembowicz. Miałem wręczać tam nagrody. Jestem spakowany, miałem za godzinę wyjeżdżać i przyszedł pozytywny wynik testu. Czuję się świetnie i w ogóle nie podejrzewałem, że mogę być zakażony. Musiałem złapać wirusa jakieś 2-3 dni temu – przyznał nam Tomaszewski. Na szczęście w trudnej sytuacji znalazł on pozytywy i nie zapomniał o czytelnikach „Super Expressu”.

- Jedna rzecz jest pocieszająca, że jestem trzy razy zaszczepiony, a teraz jeszcze będę ozdrowieńcem. Muszę być na izolacji, ale powiedzieli mi, że izolacji na Skype nie mam, więc skomentuję dla czytelników "Super Expressu" wybór nowego selekcjonera – zakończył „Człowiek, który zatrzymał Anglię”.

Jan Tomaszewski masakruje PZPN! Mówi o donoszeniu, porównania do papieża | Futbologia
Najnowsze