Wakacje nad polskim morzem to ognisko koronawirusa!? Wojciech Kowalczyk ujawnia OBRZYDLIWE fakty

2020-08-01 9:21
Wojciech Kowalczyk
Autor: East News Wojciech Kowalczyk

Temat koronawirusa w Polsce przycichł tylko na moment. W ostatnich dniach znów mówi się o nim coraz więcej, bo Ministerstwo Zdrowia informuje o coraz większej liczbie zarażonych. Wpływ na to ma wiele czynników, a jednym z nich są wyjazdy wakacyjne. Nad polskie morze wybrał się także były reprezentant Polski, Wojciech Kowalczyk. W mediach społecznościowych opisał dość nieprzyjemne okoliczności wypoczywania.

Tak dużych przyrostów zarażonych koronawirusem nie było w Polsce od początku pandemii. Dwa ostatnie dni to ponad 1200 nowych przypadków. Specjaliści i lekarze już teraz biją na alarm i ostrzegają, że jeśli nadal nie będziemy przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych, czy nie będziemy zachowywać odpowiedniej odległości od innych, to sytuacja będzie się jedynie pogarszała.

Arkadiusz Milik w POTRZASKU. Polak może mieć GIGANTYCZNY problem

W zahamowaniu pandemii nie pomaga również okres wakacyjny. Wiele osób zdecydowało się na pozostanie w kraju, co w obecnej sytuacji jest zrozumiałe. Ma to jednak negatywne skutki bowiem w górach, czy nad morzem jest bardzo tłoczno, a w dodatku wiele osób nie nosi maseczek. O zarażenie w takiej sytuacji naprawdę nietrudno. O tym jak sytuacja wygląda nad polskim morzem, poinformował także Wojciech Kowalczyk.

Piotr Żyła wydał OŚWIADCZENIE w sprawie romansu. SZOKUJĄCE i niespodziewane słowa

Były reprezentant Polski słynie z ostrych komentarzy. Nie inaczej było i tym razem. - Jak ktoś pyta, to parskanie i kichanie w twarz w normie nad morzem. Jak wrócimy to miejmy szczęście, by zdążyć się pożegnać z bliskimi - napisał Kowalczyk na Twitterze. Z tego wpisu można wywnioskować, że wczasowicze ani myślą przestrzegać jakichkolwiek restrykcji...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze