Michał Karbownik

i

Autor: Cyfrasport Michał Karbownik

Polak w Fortunie Dusseldorf

Wielki problem reprezentanta Polski w nowym klubie. Fatalne wieści, może przez to stracić miejsce w składzie

2022-08-11 19:03

Michał Karbownik w październiku 2020 roku przeniósł się w z Legii Warszawa do angielskiego Brighton, następnie wrócił do "Legionistów" na zasadzie wypożyczenia. Później wylądował w greckim Olimpiakosie Pireus. Teraz drużyna z Premier League postanowiła wypożyczyć reprezentanta Polski do Fortuny Dusseldorf, jednak 21-latek może mieć problemy z miejscem w składzie.

Michał Karbownik swoją karierę zagranicą rozpoczął w październiku 2020 roku, wówczas reprezentant Polski przeszedł z Legii Warszawa do Brighton, gdzie został od razu wypożyczony do klubu, z którego przyszedł, czyli "Legionistów". Wrócił do angielskiego klubu po trzech miesiącach pobytu w Polsce, po zakończonym sezonie został wypożyczony do Olimpiakosu Pireus, jednak nie może zaliczyć tego czasu do udanego. Teraz 21-latek ponownie opuści Premier League i będzie bronił barw Fortuny Dusseldorf. W Niemczech Karbownik będzie miał szansę na odbudowanie swojej formy, po pobycie w Grecji. Wszystko może się skomplikować przez ostatni transfer, jaki został dokonany przez "Flingeraner".

Wyszło na jaw, jak traktują Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej! Te wiadomości mówią wszystko, nic się nie ukryje

W ostatnim czasie Andy Naylor z "The Athletic" wypowiedział się na temat sytuacji Karbownika w Brighton. - Tak naprawdę Karbownik jest skończony w Brighton. Powodem tego jest jego dziwaczne naciskanie na grę w środku pomocy. Nawet jeśli w drużynie nie ma już Bissoumy, nie ma szans wygrać rywalizacji w tej części boiska - podsumował Naylor.

Wyjaśniła się przyszłość reprezentanta Polski! Wiemy, czy Mateusz Klich zostanie w Leeds, trener podjął decyzję

Nowy transfer Fortuny Dusseldorf! Michał Karbownik może mieć problem z regularnymi występami

Wstępnie Karbownik miał przejść do Lechii Gdańsk albo Legii Warszawa, jednak zdecydował się na niemiecki klub, w którym gra inny Polak - Dawid Kownacki. 21-latek przed wypożyczeniem miał warunek dotyczący swojej pozycji na boisku, a dokładniej chodziło o występy w środku pomocy. W czwartek Fortuna Dusseldorf poinformowała o transferze nowego zawodnika - Jorrita Hendrixa. Nie jest to dobra wiadomość dla reprezentanta Polski, bo Holender może się stać sporym rywalem dla Karbownika i 21-latek będzie musiał mocno popracować, aby przekonać do siebie trenera.

Były reprezentant zmienił swoje życie. Odszedł od piłki, prowadzi interes nad morzem

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!
Najnowsze