Czesław Michniewicz, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz, Robert Lewandowski

Wszystko jasne! W tych meczach reprezentacji Polski zagra Robert Lewandowski. Czesław Michniewicz wszystko ujawnił

2022-06-04 8:49

Przed reprezentacją Polski trudne mecze Ligi Narodów, podczas których podopieczni trenera Czesława Michniewicza zmierzą się dwukrotnie z Belgią oraz z Holandią. We wszystkich spotkaniach Biało-czerwonym od samego początku przydałby się Robert Lewandowski, jednak i kapitanowi należy się odpoczynek. Selekcjoner reprezentacji Polski musi więc nieco odciążyć "Lewego" i wiadomo już, kiedy Robert może nie pojawić się na murawie.

Czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski rozpoczęło się od bardzo ważnego zwycięstwa 2:1 z Walią, chociaż nie zabrakło w grze Biało-czerwonych elementów, do których nie mógłby się przyczepić Jan Tomaszewski, ostro komentując spotkanie podopiecznych trenera Czesława Michniewicza. Teraz przed reprezentacją Polski jednak o wiele trudniejsze spotkania. Już 8 czerwca Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Belgią, trzy dni później z Holandią i na zakończenie czerwcowych zmagań 14 czerwca ponownie z Belgią. Jak się okazuje, nie we wszystkich meczach zagra Robert Lewandowski.

Jan Tomaszewski nie zostawił na Lewandowskim suchej nitki! Aż się zagotował mówiąc o kapitanie polskiej kadry [TYLKO U NAS]

Czesław Michniewicz już tego nie ukrywa. W tych meczach reprezentacji Polski zagra Robert Lewandowski 

Trener Czesław Michniewicz nie ukrywał, że są spotkania, w których najbardziej potrzebuje Roberta Lewandowskiego i śmiało można zakładać, że w dwóch z trzech kapitan Biało-czerwonych zagra od pierwszej minuty. Jego występ w trzecim pozostałym meczu stoi pod znakiem zapytania. Jak zdradził selekcjoner w rozmowie z portalem "meczyki.pl", w meczu z Holandią Lewandowski może dostać kilka minut lub nie zagrać w ogóle.

Czesław Michniewicz bezlitośnie zażartował z Mateusza Klicha! Wszystko się nagrało, piłkarze skwitowali to śmiechem [WIDEO]

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie w Bayernie Monachium na ostatni sezon?
Tomaszewski wylicza błędy Michniewicza

Czesław Michniewicz ujawnił, kiedy zagra Robert Lewandowski! Kapitan reprezentacji Polski dostanie wolne

Dla trenera Polaków najważniejsze jest, aby Robert Lewandowski wystąpił w obu spotkaniach z "Czerwonymi Diabłami", dlatego w ogóle może nie pojawić się na placu gry w trzecim meczu. - Planujemy, żeby Robert zagrał z Belgią od początku. Holandia? Musimy wziąć pod uwagę, że ten mecz jest w sobotę, a już we wtorek gramy z Belgią. Chciałbym, żeby wtedy też Robert grał od początku - wyznał Czesław Michniewicz pytany o kapitana reprezentacji Polski.

Obrzydliwe słowa Rosjanina o Polakach! Wypowiedź dziennikarza przyprawia o mdłości, aż ręce opadają

Najnowsze