Wybory 2020: Smuda ujawnił, na kogo zagłosuje! Mówił o zdolności tworzenia zespołu [WIDEO]

2020-07-08 12:29 MSo
Franciszek Smuda
Autor: Cyfra Sport Franciszek Smuda

Druga tura wyborów prezydenckich za pasem! Kolejni celebryci i sportowcy ujawniają, na kogo oddadzą głos w wyborach. Do licznego grona dołączył właśnie Franciszek Smuda. Były selekcjoner reprezentacji Polski przyznał otwarcie, że "zdolność tworzenia zespołu to gwarant sukcesu". Na kogo Smuda zagłosuje w wyborach prezydenckich?

Wielkimi krokami zbliża się druga tura wyborów prezydenckich w Polsce. Atmosfera jest coraz bardziej napięta, a temperatura rośnie. Kto będzie rządził naszym krajem przez pięć kolejnych lat? Czy reelekcję uzyska Andrzej Duda? A może stery w państwie przejmie prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski? O tym przy urnach zadecydują wyborcy.

Zobacz także: Wybory 2020: Na kogo zagłosuje Grzegorz Lato? Boi się, że za ten wybór posypie się HEJT

Super Sport 7 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Jestem trenerem piłki nożnej, gry zespołowej. Dlatego wiem, że zdolność tworzenia zespołu jest gwarantem sukcesu. Oddam głos na Rafała Trzaskowskiego - powiedział w nagraniu opublikowanym na Twitterze byłego posła, Krzysztofa Liska, Franciszek Smuda. Głosy w komentarzach oczywiście były podzielone.

Jedni gratulowali "Franzowi" otwartej deklaracji i podjętego wyboru. Inni uważają, że jest w błędzie. Co ciekawe, wielu sportowców nie ukrywa, że swój głos w wyborach prezydenckich oddadzą właśnie na Trzaskowskiego. Kandydat Koalicji Obywatelskiej może liczyć chociażby na poparcie Włodzimierza Lubańskiego.

Wybory 2020: Włodzimierz Lubański zdradził, na kogo będzie głosował [WIDEO]

- Zawsze grałem w drużynie, która łączyła Polaków. Dzisiaj jest wiele nieporozumień w polityce i niejasności. Ja w tych wyborach oddam głos na Rafała Trzaskowskiego, który chce nas łączyć - poinformował Lubański. Nagranie pojawiło się na twitterowym koncie Krzysztofa Liska, które jest koorydnatorem kampanii Trzaskowskiego poza granicami Polski.

Najnowsze