Wyciekły NOWE TAŚMY Lewandowskiego i Kucharskiego. Padły NAJMOCNIEJSZE słowa

2020-11-20 10:26 pff
Cezary Kucharski, Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport

Nie milkną echa sporu prawnego pomiędzy Robertem Lewandowskim (32 l.) a jego byłym agentem Cezarym Kucharskim (48 l.). Kilka tygodni temu publikowaliśmy zapis taśm, na których Kucharski miał szantażować piłkarza, teraz na jaw wyszedł zapis kolejnej rozmowy pomiędzy zwaśnionymi stronami. Teraz pojawiły się kolejne nagrania.

Przypomnijmy: 27 października Kucharski został zatrzymany przez policję, skonfiskowano też sprzęt elektroniczny, na którym mogły znajdować się dowody. Według prokuratury Kucharski miał szantażować Lewandowskiego. Miał zażądać pieniędzy za to, że będzie milczał w sprawie rzekomych nieprawidłowości podatkowych piłkarza. „20 mln euro. Czuję, że tyle jest wart twój spokój” – miał powiedzieć Kucharski Lewandowskiemu (później na jaw wyszły taśmy potwierdzające te słowa).

Kucharski do Lewandowskiego: Za 20 mln euro będę krył, że jesteś OSZUSTEM podatkowym [NOWE FAKTY]

Kucharski szybko wyszedł na wolność, ale usłyszał też zarzuty. Bardzo poważne - grozi mu do trzech lat za kratkami, a dodatkowo zastosowano poręczenie majątkowe w wysokości 4,6 mln złotych (milion euro), a także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i jego żony i kontaktowania się z nimi. Ma także zakaz opuszczania kraju połączony z zatrzymaniem paszportu i znajduje się pod dozorem policji.

Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski

Kiedy sprawa nieco przycichła, kolejną bombę odpalił dziennik „Bild”. Niemcy opublikowali zapis innej rozmowy Lewandowskiego z Kucharskim, z 2018 roku. „Posłuchaj rozmowy Lewandowskiego z jego szantażystą” - czytamy w krzyczącym tytule.

„(…) Po tym, co mi powiedziałeś, ja nie będę miał żadnych sentymentów w tym, co zamierzam zrobić. I wiesz, czego nie zakładasz w swoim życiu. Że w pewnym momencie możesz się potknąć i mogą z tego wyjść mega duże problemy. Ty sobie kompletnie z tego nie zdajesz sobie sprawy. Bo ty, powiem ci, masz słabych ludzi. Za chwilę ja ci pokażę, jakie konsekwencje są z działań twoich ludzi. Ale ja cię proszę tylko o to, żebyś nie miał o to do mnie pretensji, jak będę egzekwował to bez żadnych skrupułów” - powiedział Kucharski. „Czyli co, teraz grozisz mi?” - odparł Lewandowski. „Nie. Ja ci nie grożę. Robert, żebyś mnie źle nie zrozumiał. Ja tylko teraz będę walczył o swój interes” - dodał Kucharski.

Taśmy Kucharskiego: Tak SZANTAŻOWANO Lewandowskiego?! [TYLKO U NAS]

W dalszych fragmentach rozmowy to Lewandowski dopytuje, a Kucharski tłumaczy swoje racje. Na przykład tutaj: „Wcześniej reprezentowałem ciebie kosztem swojego interesu i mojej rodziny. Natomiast teraz, tym bardziej po tym, co powiedziałeś, nie będę miał żadnych… I zobacz, ja ci krzywdy nie chcę zrobić , mimo że to, co mówisz i sposób, w jaki mówisz jest mega dla mnie bolesne” - powiedział Kucharski.

Najnowsze