Robert Lewandowski

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Robert Lewandowski

Edukacja kapitana

Wypłynęło prawdziwe wykształcenie Roberta Lewandowskiego. Musiał się mocno napocić, to było spore wyzwanie

2023-07-13 11:06

Robert Lewandowski to niekwestionowana gwiazda piłki nożnej. Poza byciem czołowym piłkarzem świata, Lewandowski nie zapomina również o innych dziedzinach życia. Prowadzi dobrze prosperujące biznesy, ale to nie wszystko. Zawodnik FC Barcelona rozwija się także w dziedzinie edukacji. Jego wykształcenie z pewnością może zaskoczyć niejednego.

Lewandowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Po zdobyciu wszystkich trofeów w Niemczech w barwach Borussii Dortmund i Bayernu Monachium, zdecydował się podjąć nowe wyzwanie i zmienił ligę, dołączając do FC Barcelona. W Hiszpanii również zaliczył udane rozgrywki, zwieńczone mistrzostwem kraju i tytułem króla strzelców.

Takie wykształcenie ma Robert Lewandowski. Wiedzieliście?

To jednak nie koniec sukcesów najlepszego strzelca polskiej kadry. Lewandowski z powodzeniem radzi sobie również w dziedzinie edukacji. Maturę zdał w maju 2007 roku podczas pobytu w Zniczu Pruszków i tym samym zdobył wykształcenie średnie. Potem zrobił sobie krótką przerwę, ale nie przestał się rozwijać.

Na studia poszedł do Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, znajdującej się w Warszawie. W 2017 udało mu się obronić pracę licencjacką. Kierunek wybrany przez Lewandowskiego to wychowanie fizyczne ze specjalizacją trenersko-menedżerską. Trzy lata później w 2020 zdobył tytuł magistra. Pracę magisterską napisał na temat analizy składu ciała i wydolności tlenowej studentów uczelni.

Sonda
Czy Robert Lewandowski nadal powinien być kapitanem reprezentacji?
Listen on Spreaker.
Paweł Jóźwiak BEZPOŚREDNIO o MURAŃSKIM przed PRIME MMA 5: PRZEKROCZYŁ GRANICE, ZERO LITOŚCI
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze