21-letni piłkarz rewelacji Ligi Mistrzów NIE ŻYJE. Tragiczne informacje, wielki smutek

2021-02-24 13:04 md
Świeczka, znicz
Autor: Pixabay Świeczka

Z wielkim smutkiem musi zmierzyć się całe środowisko Atalanty Bergamo. W wieku zaledwie 21 lat zmarł bowiem zawodnik tej ekipy, Willy Ta Bi. Gracz włoskiego zespołu mierzył się w ostatnim czasie z nowotworem wątroby. Niestety - nie wyszedł z tej walki zwycięsko.

Willy Ta Bi trafił do Włoch w 2019 roku otrzymując szansę występów w młodzieżowej drużynie Atalanty Bergamo. W kategorii wiekowej zgarnął tytuł mistrza Włoch. Jego bajka szybko jednak zamieniła się w prawdziwy dramat. Jeszcze pod koniec 2019 roku zdiagnozowano u niego nowotwór wątroby. Od tej pory Iworyjczyk pozostawał w swojej ojczyźnie próbując uporać się z chorobą.

Znana dziennikarka NIE ŻYJE

Po walce przegrał jednak z nowotworem. Klub wyraził wielki smutek z powodu zaistniałej sytuacji, posypały się także kondolencje ze strony kibiców.

Atalanta Bergamo w ostatnich latach zbudowała swą pozycję w Serie A, a teraz jest także rewelacją Ligi Mistrzów. W środowy wieczór zmierzy się na własnym stadionie z Realem Madryt w 1/8 finału rozgrywek.

Tiger Woods w CIĘŻKIM STANIE po okropnym wypadku! Samochód doszczętnie zniszczony
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze