Arkadiusz Milik kontuzjowany. Czy jego uraz jest poważny?

2019-08-11 15:42 PD
Będzie wojna o Milika
Autor: AP Będzie wojna o Milika

W towarzyskim meczu rozegranym w USA Napoli zostało rozgromione przez Barcelonę, która wygrała 4:0. Klęskę swoich kolegów ze smutną miną z ławki rezerwowych oglądał Arkadiusz Milik. Polski napastnik na rozgrzewce nabawił się urazu mięśniowego, który nie pozwolił mu na występ przeciwko mistrzom Hiszpanii.

Kłopoty reprezentanta Polski zaczęły się na treningu dzień przed meczem. Uraz nasilił się tuż przed spotkaniem. Na szczęście kontuzja  reprezentanta Polski nie jest poważna.

Kibiców Napoli uspokoił trener Carlo Ancelotti: - To tylko środek ostrożności. Dzień przed meczem u Arka pojawił się problem pod oddaniu strzału. Nie jest to jakiś wielki kłopot, ale woleliśmy nie podejmować niepotrzebnego ryzyka - zakomunikował szkoleniowiec drużyny spod Wezuwiusza.

Będzie wojna o Milika
Autor: AP Będzie wojna o Milika

Bez Milika, Napoli w starciu z Barceloną nie miało nic do powiedzenia i gładko przegrało 0:4. Z premierowego trafienia w barwach Blaugrany mógł się cieszyć Antoine Griezmann. Poza nim bramkarza Napoli dwukrotnie pokonał Luis Suarez, a wynik meczu ustalił Ousmane Dembele.

Drugi z Polaków w drużynie z Neapolu - Piotr Zieliński pojawił się na boisku na początku drugiej połowy, kiedy zmienił Elifa Elmasa.

Najnowsze