Arkadiusz Milik

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Milik w Juventusie

Arkadiusz Milik zabrał głos po transferze do Juventusu. Zwrócił się do kibiców, te słowa zostaną zapamiętane

2022-08-26 13:25

Jeszcze niedawno wydawało się, że Arkadiusz Milik to tylko jedna z wielu opcji dla Juventusu na uzupełnienie formacji ofensywnej. Sprawy zaczęły jednak nabierać rozpędu, gdy „Stara Dama” nie zdołała porozumieć się z Memphisem Depayem. Wówczas sięgnięto po Milika, który już wcześniej chciał trafić do turyńskiego klubu. Teraz Polak w końcu spełnił marzenia, a w mediach społecznościowych pojawiła się już pierwsza wypowiedź 28-latka po podpisaniu kontraktu.

Temat transferu Arkadiusza Milika do Juventusu pojawiał się nie raz i często sprawa ta ciągnęła się tygodniami. Tym razem nie było to grzane aż tak bardzo – kibice chyba przywykli, że Milik zawsze będzie gdzieś na radarach większych klubów, ale wiele z tych dróg było mało prawdopodobne. Wydawać by się mogło, że kolejne plotki na temat transferu do Juventusu także nie skończą się niczym więcej. Ostatecznie jednak negocjacje bardzo przyspieszyły i 28-latek już może wdziać barwy „Bianconerich”. Po podpisaniu umowy Arkadiusz Milik wysłał przekaz do kibiców Juventusu.

Zbigniew Boniek wypomniał przeszłość Arkadiuszowi Milikowi. Przywołał wymowne zdjęcie, podsumował to bez skrupułów

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Arkadiusz Milik nagrał wideo po transferze. Chce wkupić się w łaski kibiców

Arkadiusz Milik bardzo dobrze zna włoską piłkę i jej specyfikę. Przez lata występował w Napoli, gdzie spotykał się zarówno z uwielbieniem, jak i skrajną niechęcią. Teraz postanowił szybko zwrócić się do fanów „Starej Damy”. Nagranie z Milikiem zostało opublikowane w mediach społecznościowych przez oficjalny profil klubu.

Włosi informują, ile Milik miałby zarabiać w Juventusie. To dlatego wolą go od Depaya

 – Arek ma dla was wiadomość – napisano w poście, a w samym nagraniu Arkadiusz Milik przedstawił się i zapewnił, że już nie może się doczekać spotkania z kibicami. – Cześć, tu Arek Milik. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem. Nie mogę się już doczekać spotkania z wami na stadionie. Ciao, ciao! – powiedział Milik w krótkim nagraniu. Trudno dziwić się jego szczęściu, bowiem nie od dziś wiadomo, że chciał on trafić do Juventusu dużo wcześniej.

Najnowsze