Cristiano Ronaldo z kolejnym dzieckiem na rękach. Powitał nowego członka rodziny [ZDJĘCIE]

2019-09-04 18:48 MD
Cristiano Ronaldo
Autor: EastNews Cristiano Ronaldo

Rodzina Cristiano Ronaldo ponownie się powiększyła! Tym razem jednak nie chodzi o to, że Portugalczyk ponownie został tatą. Na świat przyszła córeczka jego przyrodniej siostry, Katii Aveiro. Gwiazda futbolu postanowiła skorzystać z najbliższej sposobności i poznać nowego członka swojej familii. Matka dziecka pochwaliła się natomiast na Instagramie uroczym zdjęciem z tej właśnie okazji.

CR7 ma już czwórkę dzieci. Najstarszy syn sportowca, Cristiano Ronaldo junior, ma już 9 lat. Bliźniaki - Eva i Mateo - przyszły na świat w 2017 roku, podobnie jak córka o imionach Alana Martina. Tożsamość matki znana jest tylko w tym ostatnim przypadku - jest nią Georgina Rodriguez, partnerka życiowa piłkarza Juventusu. Jako że piłkarz uwielbia dzieci, postanowił szybko odwiedzić także i najmłodszą pociechę swojej siostry.

Aveiro została matką po raz trzeci. Dotychczas urodziła dwóch synów: 18-letniego obecnie Rodrigo oraz 8-letniego Jose Dinisa. Teraz na świat przyszła także jej córeczka, którą przyrodni brat kobiety odwiedził w Lizbonie. Tam też zostało zrobione poniższe zdjęcie.

Ronaldo spędził czas także z młodszym synem swojej siostry, czym Aveiro również pochwaliła się na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Meus amores ❤️❤️ #Deusnocomando🙏 Post udostępniony przez Katia Aveiro (@katiaaveirooficial)

Wielokrotny zdobywca Złotej Piłki udał się już na zgrupowanie reprezentacji Portugalii, która w najbliższych dniach rozegra dwa mecze wyjazdowe - najpierw zmierzy się z Serbią, później zaś z Litwą. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego ma już zagwarantowany start w mistrzostwach Europy 2020 z powodu czerwcowego triumfu w Lidze Narodów UEFA.

Najnowsze