Dziewczyna Arkadiusza Milika nabyła NOWĄ UMIEJĘTNOŚĆ! Jest zaskakująca, potrafią to NIELICZNI

2021-01-11 22:08 md
Jessica Ziółek
Autor: Instagram/jessica_ziolek Jessica Ziółek

Jessica Ziółek bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych partnerek polskich piłkarzy. Dziewczyna Arkadiusza Milika często udziela się w mediach społecznościowych, publikując wydarzenia dotyczące swojego życia. Tym razem postanowiła pochwalić się nabyciem nowej umiejętności. Posiadaniem jej może poszczycić się naprawdę niewiele osób!

W karierze Arkadiusza Milika z pewnością trwa bardzo trudny okres. Polak w obecnym sezonie pozostaje graczem SSC Napoli, ale nie ma żadnych szans na grę w tym zespole - nie jest nawet zgłoszony do zmagań w Serie A. To sprawia, że w styczniowym oknie transferowym intensywnie łączy się go z możliwością przenosin do innego zespołu. Włosi mają jednak swoje żądania finansowe i nie wiadomo, jak ta sprawa ostatecznie się rozwiąże.

Jessica Ziółek nie nosi pierścionka od Arkadiusza Milika! Ten SZCZEGÓŁ przesądzi? Czy to kryzys? Więcej w galerii zdjęć.

Tymczasem fasonu nie traci życiowa partnerka polskiego piłkarza, Jessica Ziółek. Kobieta pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych zdjęciem z filiżanką kawy obwieszczając jednocześnie, iż... ukończyła kurs baristy! Taką umiejętnością bez wątpienia nie mogą pochwalić się wszyscy, stąd też może ona budzić niemałe uznanie.

Gdzie przyjdzie urokliwej Jessice dalej rozwijać swoją pasję do kawy? To zależy od wyboru jej męża, który wkrótce zadecyduje o kształcie kolejnych lat swojej kariery. Na tę informację z pewnością niecierpliwie czekają także polscy kibice.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik mają KRYZYS?
Najnowsze