Arsenal - Napoli TRANSMISJA STREAM ONLINE

Autor: East News Arsenal - Napoli TRANSMISJA STREAM ONLINE

Fantastyczny gol Arkadiusza Milika. Zobacz trafienie Polaka w Serie A [WIDEO]

2019-03-31 20:34

Arkadiusz Milik strzelił swojego szesnastego gola w tym sezonie, a jego Napoli pewnie pokonało AS Roma 4:1. Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania, popisując się kapitalnym przyjęciem piłki i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę. Zobacz gola Milika.

Arkadiusz Milik zaliczył kolejne, znakomite spotkanie w barwach Napoli. W meczu 29. kolejki Serie A, polski napastnik zdobył bardzo ładną bramkę. Milik już w drugiej minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Najpierw popisał się kapitalnym przyjęciem trudnej piłki, a później efektownym, mocnym strzałem. Dla Polaka to 16. ligowe trafienie w tym sezonie. Zobaczcie gola.

Roma jeszcze przed przerwą zdołała wyrównać za sprawą Diego Perottiego, który wykorzystał rzut karny. Po zmianie stron królowało jednak Napoli. Gole dla gości strzelili Dries Mertens, Simone Verdi i Amin Younes. Napili zajmuje drugie miejsce w Serie A z przewagą 10 punktów nad Interem i stratą aż 15 do rewelacyjnie grającego Juventusu.

AS Roma - SSC Napoli 1:4 (1:1)
Bramki: Perotti 45 (karny) - Milik 2, Mertens 50, Verdi 54, Younes 81

Roma: Robin Olsen - Davide Santon, Kostas Manolas, Federico Fazio, Aleksandar Kolarov - Bryan Cristante, Daniele De Rossi (82' Justin Kluiver), Steven N'Zonzi - Patrik Schick (63' Nicolo Zaniolo), Edin Dżeko, Diego Perotti (82' Cengiz Under).

Napoli: Alex Meret - Elseid Hysaj (68' Kevin Malcuit), Nikola Maksimović, Kalidou Koulibaly, Mario Rui - Jose Callejon, Allan, Fabian Ruiz, Simone Verdi (74' Amin Younes) - Dries Mertens (58' Adam Ounas), Arkadiusz Milik.