Gianluigi Buffon nie ma dość. Zdradził, do kiedy chce grać w piłkę

2020-07-05 14:59 Marcin Ciechański
Gianluigi Buffon
Autor: Cyfrasport Gianluigi Buffon

Gianluigi Buffon nie zamierza jeszcze kończyć kariery. Chociaż ma 42 lata, to nadal z wielką ochotą stawia się na treningach, zgrupowaniach i meczach. Bramkarz Juventusu Turyn zdradził, do kiedy zamierza grać w piłkę.

Gianluigi Buffon jest związany z futbolem od 1991 roku. W trakcie swojej długiej i bogatej kariery wygrał prawie wszystko, co było do wygrania. Mimo 42 lat na karku, wciąż nie powiedział ostatniego słowa. Obecnie rywalizuje o miejsce w składzie Juventusu Turyn z Wojciechem Szczęsnym i będzie to robił przynajmniej jeszcze przez rok.

Cristiano Ronaldo bohaterem filmu PORNO?! Jego sobowtór dostał propozycję od producentów

- Chcę grać dopóki nie skończę 43 lat, chociaż po czterdziestce pewne rzeczy planuję z miesiąca na miesiąc. Po prostu muszę obserwować sytuację i być gotowym, żeby się wycofać, jeżeli nie będę w stanie grać na najwyższym poziomie. Cały czas mam odpowiednią motywację oraz formę. Mogę bez problemu grać w niektórych meczach i odpowiadać na pytania swoimi występami na boisku. Nic mnie bardziej nie cieszy niż mecz piłkarski - powiedział włoski bramkarz.

Eksperci OSTRO o wpisie Bońka. Nie zostawili na nim SUCHEJ nitki | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Były trener Krzysztofa Piątka zdradził BRUTALNĄ PRAWDĘ. To SMUTNE wyznanie

Buffon w sobotę zagrał z Torino (4:1), dzięki czemu wyprzedził Paolo Malidniego i stał się samodzielnym rekordzistą pod względem liczby występów w Serie A. Na swoim koncie ma 648 meczów.

Najnowsze