Juventus Turyn

Autor: AP

Juventus - Inter: triumf turyńczyków! Szczęsny i koledzy wracają na fotel lidera

2020-03-08 22:39

Zwycięstwem Juventusu zakończył się ostatni niedzielny mecz Serie A. Przy pustych trybunach w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa, turyńczycy pokonali Inter 2:0 (0:0) po dobrej pierwszej i znakomitej drugiej połowie. Gole zdobyli Aaron Ramsey i Paulo Dybala. Wojciech Szczęsny rozegrał pełne 90 minut, zachował czyste konto i nie miał wiele pracy. Dzięki temu wynikowi "Bianconeri" wyprzedzili Lazio i powrócili na szczyt tabeli ligi włoskiej.

Juventus - Inter 2:0 (0:0)