Łukasz Teodorczyk

i

Autor: Cyfra Sport Łukasz Teodorczyk

Koleje losu

Kiedyś był na topie, grał w kadrze, teraz szuka klubu. Tam może trafić Łukasz Teodorczyk

2022-09-27 22:25

Przed laty występował w reprezentacji Polski. Znalazł się nawet w kadrze na mistrzostwa świata 2018. Jednak ostatnio jego kariera wyhamowała. Łukasz Teodorczyk pozostaje bez klubu. Jednak według ostatnich doniesień były kadrowicz jest o krok od znalezienia nowego pracodawcy.

Łukasz Teodorczyk w ekstraklasie wypromował się w Polonii Warszawa. Później trafił do Lecha. W barwach poznańskiej drużyny został mistrzem Polski. Następnym krokiem był wyjazd do Dynama Kijów, gdzie dwa razy cieszył się z tytułu. Dwa lata spędził w Anderlechcie, gdzie dorzucił kolejne mistrzostwo i koronę króla strzelców ligi belgijskiej. Przed czterema laty wyjechał do Udinese, ale nie podbił ligi włoskiej. Na rok wrócił do Belgii. Ubiegły sezon rozpoczął jeszcze w Udinese, ale po nowym roku trafił do drugoligowego LR Vicenza, który to klub po barażu spadł do trzeciej ligi. Z polskim napastnikiem nie zdecydowano się przedłużyć kontraktu. W efekcie od zakończenia rozgrywek pozostaje on bez klubu. Jego nazwisko wymieniane było m.in. w kontekście transferu do zespołów z ekstraklasy. Padały nazwy Jagiellonii i Radomiaka, ale nic z tego nie wyszło. Teraz włoskie media podały informację, że Teodorczyk zostanie w tym kraju. Przymierzany jest do drużyny Virtus Werona, która występuje w trzeciej lidze.

Sonda
Czy Łukasz Teodorczyk powinien wrócić do Ekstraklasy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze