Krzysztof Piątek - dostał całusa na szczęście

Autor: AP Krzysztof Piątek - dostał całusa na szczęście

Krzysztof Piątek strzela i strzela! DWA GOLE w meczu z Atalantą! [WIDEO]

2019-02-16 22:22

Krzysztof Piątek jest po prostu niesamowity! Polski "Rewolwerowiec" w meczu Atalanta Bergamo - AC Milan znów trafił do siatki i to dwa razy! Pierwszy gol Krzysztofa Piątka padł w samej końcówce pierwszej połowy i był fenomenalny. Napastnik Milanu uderzył w trudnej pozycji bez przyjęcia z woleja. Piłka wpadła w długi róg obok zaskoczonego bramkarza Atalanty. Piątek wyrównał na 1:1. Drugi gol, po którym Milan prowadził już 3:1, też był bardzo ładny. Polak trafił głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zobaczcie gole Piątka w meczu Atalanta - Milan. Poniżej WIDEO. Piątek i jego dwa gole WIDEO.

Krzysztof Piątek przed meczem z Atalantą naładował baterie i znów był gotowy na kolejne strzelanie. Polski snajper Milanu zagrał do tej pory 4 spotkania w Milanie, w których strzelił 4 gole. Teraz strzelił piątego gola dla drużyny z Mediolanu. Piątek popisał się kapitalnym trafieniem z woleje w końcówce pierwszej połowy. Dzięki trafieniu Polaka, piłkarze Milanu schodzili na przerwę, remisując 1:1. Zobaczcie WIDEO z pierwszym golem Piątka w meczu Atalantą Bergamo.

W 55. minucie gola na 2:1 dla Milanu strzelił Hakan Calhanogu. Krzysztof Piątek podwyższył na 3:1 w 61. minucie. Polak wyskoczył wysoko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wykorzystał błąd defensywy i bramkarza Atalanty. W 68. minucie Piątek opuścił boisko. Poniżej WIDEO z drugim golem polskiego napastnika.

Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, za 5 trafienie w barwach rossonerich Polak dostanie premię. Podobnie będzie, gdy strzeli 10., 15., 20. oraz 25. gola. Podstawowe zarobki Piątka w Milanie to 2 miliony euro rocznie. W porównaniu do Genoi dostał czterokrotną podwyżkę. Pod wrażeniem Piątka są nie tylko kibice Milanu, ale również wieloletni wiceprezes i dyrektor klubu Adriano Galliani, który porównał go do legendy. - Piątek przypomina mi Szewczenkę, jest równie silny, w podobny sposób operuje piłką i strzela. Niedawno widziałem zdjęcie, na którym Piątek cieszy się, opierając się o ramiona Paquety, co od razu przypomniało mi identyczną sytuację z Szewczenką i Kaką. Wszyscy mamy nadzieję, że to dobry znak - powiedział Galliani.