Paul Pogba

i

Autor: AP PHOTO/DANIEL COLE, FILE Paul Pogba

miało wyjść inaczej

Kumpel Szczęsnego przeżywa prawdziwy dramat! Nie tak to miało wyglądać, fatalne wieści

2022-12-14 13:48

Kiedy Paul Pogba przechodził latem do Juventusu na zasadzie wolnego transferu, kibice mogli mieć nadzieję, że Francuz będzie błyszczał na murawie, tak jak podczas swojego poprzedniego pobytu w ekipie "Starej Damy". Niestety, kontuzja pomocnika pokrzyżowała jego plany, a najnowsze doniesienia w jego sprawie sprawiają, że fani Pogby mogą być jeszcze bardziej przygnębieni. Nie wróci on planowo na murawę.

W ostatnich latach kariera Paula Pogby z pewnością nie potoczyła się tak, jak francuski pomocnik mógłby sobie to wyobrażać. Latem 2016 roku przechodził z Juventusu do Manchesteru United za ponad 100 mln euro, stając się przy tym najdroższym piłkarzem w historii. Sześć lat później wrócił do Włoch na zasadzie wolnego transferu, kiedy skończył się jego kontrakt z ekipą z "Old Trafford", ale do tej pory nie rozegrał jeszcze żadnego meczu w sezonie 2022/23 i jak na razie nie rozegra. 

Paul Pogba jeszcze odpocznie od piłki! Powrót do zdrowia nie idzie po myśli piłkarze Juventusu

Podczas letniego okresu przygotowawczego, Pogba doznał kontuzji kolana i zdecydował się na operację, która wykluczyła go dodatkowo z udziału w mistrzostwach świata w Katarze. Planowo pomocnik "Starej Damy" miał wrócić do gry pod koniec 2022 roku, ale według najnowszych doniesień, raczej nie ma co oczekiwać, że tak się stanie. 

Kumpel Szczęsnego przeżywa prawdziwy dramat! Nie tak to miało wyglądać, fatalne wieści

We włoskich mediach coraz głośniej mówi się o tym, że rehabilitacja Pogby nie idzie w takim tempie, jak początkowo zakładano, a zawodnik wciąż nie trenuje na murawie, tylko spędza czas na siłowni i w basenie. To sprawia, że bardziej realnym terminem powrotu Paula Pogby na murawę staje się styczeń lub nawet luty. To oznacza, że francuskiego pomocnika ominie zdecydowana część sezonu i załapie się on jedynie na końcówkę. 

Sonda
Francja - Maroko: Kto awansuje do finału?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze