Piotr Zieliński

i

Autor: AP PHOTO/ANDREW MEDICHINI Piotr Zieliński

Przerwał milczenie!

Piotr Zieliński szczerze na temat swojej przyszłości. Powiedział, czy odejdzie z Napoli, jest jasne stanowisko

2023-02-23 8:19

Piotr Zieliński odniósł się do plotek mówiących o swojej przyszłości. Pomocnik reprezentacji Polski, który wraz z Napoli zmierza po tytuł mistrza Włoch, powiedział w rozmowie z "Polsatem Sport" o tym, czy rzeczywiście planuje opuścić drużynę spod Wezuwiusza. O wszystkim powiedział w rozmowie z "Polsatem Sport".

Piotr Zieliński odniósł się do plotek transferowych. W ciągu ostatnich tygodni pojawiały się informacje, że pomocnik Napoli i reprezentacji Polski jest coraz bliżej odejścia z drużyny spod Wezuwiusza i nie będzie przedłużał swojego kontraktu. Wszystkim doniesieniom Zieliński zaprotestował w rozmowie z "Polsatem Sport", przedstawiając, jak tak naprawdę mają się sprawy jego przyszłości. Padły jasne słowa.

Piotr Zieliński szczerze o swojej przyszłości. Wyjawił, czy zostanie w Napoli

Zieliński w rozmowie z "Polsatem Sport" przyznał, że wszystkie plotki transferowe z jego udziałem są bardzo dalekie od rzeczywistości.

- To tylko plotki transferowe. Ci, którzy to piszą, wymyślają tylko sobie. Po tym sezonie mam jeszcze rok kontraktu, także nie ma pośpiechu w sprawie przedłużenia umowy. Nic się nie dzieje. Skupiam się na tym, żeby rozegrać jak najlepszy sezon. Żeby w lidze i Lidze Mistrzów osiągnąć jak najlepszy rezultat (...) Mamy czas, spokojnie. Nic się nie dzieje. Plotki są i zawsze były, ale to tylko plotki. Ktoś tam sobie wymyśla to wszystko -  powiedział reprezentant Polski.

Sonda
Czy Piotr Zieliński powinien odejść z Napoli?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze