Piotr Zieliński

i

Autor: CyfraSport Piotr Zieliński

Po tych słowach Zielińskiemu nie będzie do śmiechu. Włoski dziennikarz nie zostawił na nim suchej nitki, aż przykro się robi po tych słowach

2022-05-11 15:43

Piotr Zieliński miał fenomenalny początek sezonu, jednak im dalej w las, tym gorzej. Niestety nasz rodak w pewnym momencie się zaciął i nie dawał już swojej drużynie tyle, ile jeszcze przed kilkoma miesiącami. To sprawiło, nasiliły się plotki mówiące o tym, że Napoli może wystawić Polaka na sprzedaż. Sytuację Zielińskiego skomentował jeden z włoskich dziennikarzy i raczej nie będą to słowa, po których zawodnik będzie cały w skowronkach.

W ostatnim czasie wiele mówi się o sytuacji Piotra Zielińskiego w ekipie Napoli, która niestety nie jest już tak dobra, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Pomocnik reprezentacji Polski był jedną z najważniejszych postaci "Azzurrich", regularnie wpisując się na listę strzelców oraz asystując swoim kolegom przy bramkarz. Niestety, wraz z nadejściem nowego roku, Piotr Zieliński po prostu się zaciął i nie był w stanie utrzymać wybitnej dyspozycji. To sprawiło, że we Włoszech zaczęły pojawiać się kolejne pogłoski o tym, że Napoli nie jest zadowolone z poczynań swojego zawodnika i może sprzedać go w letnim okienku transferowym. W kolejnych doniesieniach nie brakuje topowych zespołów z Niemiec i Anglii, które miałyby być chętne na Polaka, a na temat jego ewentualnego odejścia wypowiedział się jeden z włoskich dziennikarzy, Francesco Molaro którzy rozmawiał z "TVP Sport". Po tych słowach Polakowi nie będzie jednak do śmiechu.

Lukas Podolski musiał powiedzieć to głośno! Chodzi o jego rodzinę i dzieci, stanowcza postawa gwiazdy Górnika

Sonda
Czy Piotr Zieliński to najbardziej utalentowany polski piłkarz?
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji

Włoski dziennikarz nie gryzł się w język mówiąc o Zielińskim. Po tych słowach Polakowi nie będzie do śmiechu

W ostatnim czasie we Włoszech coraz częściej można usłyszeć, że Piotr Zieliński nie spełnił pokładanych w nim nadziei i nie inaczej twierdzi dziennikarz z Italii. - Kibice nie będą płakać po jego odejściu. Oczekiwaliśmy od niego znacznie więcej. To świetny zawodnik, ale szkoda, że nie mógł się bardziej postarać - stwierdził w rozmowie z "TVP Sport" dziennikarz Tuttonapoli.net, Francesco Molaro. Kontrakt Zielińskiego z Napoli wygasa latem 2024 roku, a pomocnik polskiej kadry obecnie wyceniany jest na kwotę 50 mln euro. 

Kamil Glik znowu to zrobił! Jedno zdjęcie reprezentanta Polski wywołało ogromne zamieszanie, wielu nie dałoby już rady

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze