SEKSOWNA dziennikarka o wycieku jej NAGICH ZDJĘĆ. Docenia gest znanego piłkarza

2019-10-09 15:29 MD
Diletta Leotta
Autor: East News Diletta Leotta

Diletta Leotta jest uroczą prezenterką telewizyjną, którą doskonale znają całe piłkarskie Włochy. Od poprzedniego sezonu dziennikarka pracuje przy meczach Serie A w telewizji DAZN. W przeszłości, gdy jeszcze nie zajmowała się najwyższą klasą rozgrywkową w Italii, do sieci wyciekły jej nagie zdjęcia. Kobieta przeżyła wtedy spory szok, a teraz wróciła do wspomnień w rozmowie z "SunSport".

Włoszka pochodzi z Sycylii - urodziła się w 1991 roku w Katanii. W tamtejszych mediach regionalnych stawiała także pierwsze kroki w dziennikarstwie. - To zawsze było moje marzenie odkąd byłam dzieckiem. Wykorzystywałam swoich przyjaciół do przeprowadzania z nimi wywiadów po meczach piłkarskich - powiedziała 28-latka.

Przez lata jej kariera rozwijała się, aż po okresie spędzonym na pracy przy meczach Serie B trafiła w miejsce, w którym może realizować się w świecie jednej z najlepszych lig europejskich - Serie A.

W 2016 roku Leotta przeżyła wokół siebie spore zamieszanie. Do sieci wyciekły bowiem jej nagie zdjęcia, co było spowodowane włamanie się na jej konto na iCloud. -Czasami wydaje mi się, że czegokolwiek bym nie zrobiła, staje się to niesamowicie popularne - mówi Włoszka.

Nie ma co się jednak dziwić - pikantne fotografie kobiety widziały całe Włochy. O sprawie zrobiło się tak głośno, że publicznie za dziennikarką wstawił się nawet Mario Balotelli, który zaapelował, żeby - mówiąc w skrócie - dać jej spokój. - Jego reakcja naprawdę mi się spodobała. Poczułam, że nie jestem sama z tym problemem - przyznała.

Wyświetl ten post na Instagramie.
☕️🥐❤️ Post udostępniony przez 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta)

Tamte wydarzenia Leotta pozostawiła już jednak za plecami. Teraz skupia się na realizowaniu kolejnych projektów dziennikarskich, których jej nie brakuje. - Pewnego dnia chciałabym przeprowadzić wywiady z piłkarzami, którzy grają za granicą - Messim, Ramosem, Salahem, Kanem, Neymarem czy legendami Premier League, takimi jak David Beckham, Alan Shearer czy Sir Alex Ferguson - skwitowała 28-latka.