Słynny menedżer ma poważne problemy ze zdrowiem. Mino Raiola trafił do szpitala, wylądował na OIOM-ie

2022-01-21 9:55
Mino Raiola i Mario Balotelli
Autor: EastNews Mino Raiola i Mario Balotelli

Mino Raiola ma poważne problemy ze zdrowiem? Niemieckie media donoszą o tym, że słynny menedżer piłkarski i agent wielu gwiazd trafił do szpitala. Raiola według doniesień miał trafić na oddział intensywnej opieki medycznej. Informacje, które się pojawiają, są zupełnie sprzeczne. Trudno wierzyć, w co wierzyć w tej sytuacji.

Menedżerów piłkarskich nie brakuje, ale prawdziwych gwiazd jest zaledwie kilka. Do ścisłego grona światowego topu wśród agentów zalicza się m.in. Mino Raiola. Niestety, pojawiły się martwiące informacje dotyczące jego stanu zdrowia. Według niemieckiego "Bilda", Raiola miał w ciężkim stanie trafić do szpitala. Obecnie miałby przebywać na oddziale intensywnej opieki medycznej. Z jakimi objawami? Tego tak naprawdę nie wiadomo. Kibice martwili się jednak o jedną z czołowych postaci w świecie sportu.

NIE PRZEGAP! Wymowne słowa Rombla po rekordowej porażce. Nie pozostawił wątpliwości, pozostało tylko jedno

Mino Raiola w szpitalu? Sprzeczne informacje

Tym doniesieniom zaprzeczać ma agencja ANSA, która uważa, że Raiola trafił do szpitala, ale nie w ciężkim stanie, a na zaplanowane badania i zabiegi. "Bild" uważa, że agent zmaga się z chorobą płuc, która ma być poważna. - Te badania wymagały znieczulenia. Wszystko było zaplanowane, nie było żadnych nagłych operacji - twierdzi jego agentka.

QUIZ. Paulo Sousa: Ile zapamiętasz z jego kadencji?

Pytanie 1 z 11
Kogo zastąpił na stanowisku selekcjonera Paulo Sousa?

Jeśli Mino Raiola czuje się dobrze, czeka go ciężka praca przy najbliższym okienku transferowym. Jeśli jednak sytuacja jest rzeczywiście poważna, a informacje "Bilda" sprawdzają się niezwykle często, to będzie musiał odpocząć i wysłać do pracy najbliższych współpracowników.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze