Krzysztof Piątek

i

Autor: CyfraSport Krzysztof Piątek

Wyjaśniła się przyszłość Krzysztofa Piątka. Znany dziennikarz nie ma wątpliwości, podjęli decyzję!

2022-04-27 18:41

Krzysztof Piątek na zasadzie wypożyczenia z opcją transferu definitywnego opuścił Herthe Berlin. Polak na drugą część sezonu trafił do włoskiej Fiorentiny, gdzie prezentował się o wiele lepiej niż w niemieckim klubie. Zdaniem dziennikarza Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl właściciele klubu z Toskanii podjęli decyzję dotyczącą przyszłości napastnika reprezentacji Polski.

Krzysztof Piątek został wypożyczony do Fiorentiny z Herthy Berlin na drugą część sezonu. Polak nie błyszczał formą w niemieckiej lidze, a zmiana środowiska okazała się strzałem w dziesiątkę. Napastnik reprezentacji Polski zaczął strzelać i nie jest dziwne, że sam zainteresowany wolałby zostać we Włoszech. Losy Piątka zależą od decyzji działaczy Fiorentiny, a Polak nie jest chętny wracać do Berlina.

Tak bluzga Jakub Błaszczykowski! Wszystko nagrały kamery, sędzia był w szoku

Sonda
Czy Krzysztof Piątek powinien wrócić do Herthy Berlin?

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk, "Viola" są blisko wykupienia napastnika. - Wszystko wskazuje na to, że włoski klub zdecyduje się go wykupić z Herthy. Te 15 milionów euro to wciąż jest kwota bardzo przyzwoita - stwierdził dziennikarz w trakcie programu International Level. Co prawda Piątek nie spisuję się, jak Dusan Vlahovic - jego poprzednik. Jednak przygoda dla Polaka jest jak najbardziej udana, w porównaniu do występów w barwach Herthy.

Okropny cios dla Roberta Lewandowskiego! Legenda futbolu nie wahała się ani chwili, te słowa mogą zaboleć Polaka

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze