Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Okropny cios dla Roberta Lewandowskiego! Legenda futbolu nie wahała się ani chwili, te słowa mogą zaboleć Polaka

2022-04-27 12:57

Pomimo tego, że Robert Lewandowski w ostatnich miesiącach regularnie wpisywał się na listę strzelców, zgarniając przy tym masę nagród indywidualnych, wciąż nie sięgnął po Złotą Piłkę. Teraz dodatkowo Polak ma kolejne powody do zmartwień, bowiem wielu kibiców na powrót zakochało się w Karimie Benzemie. O dosadny komentarz na temat obu napastników pokusił się Wesley Sneijder. Te słowa mogą nie spodobać się Lewandowskiemu.

Robert Lewandowski w ostatnich latach wszedł na wyżyny swoich umiejętności i pokazał wszystkim, że nie bez powodu zaliczany jest przez wielu fanów za jednego z najlepszych zawodników na świecie, jednak pomimo wielu nagród indywidualnych, Polak wciąż nie sięgnął po "Złotą Piłkę". W 2020 roku, kiedy to wygrał z Bayernem trzy korony, "France Football" zdecydowało się nie przyznać nagrody ze względu na pandemię pomimo tego, że wiele rozgrywek - w tym Liga Mistrzów zostało dokończonych. Przed rokiem nagrodę tę Lewandowskiemu zgarnął sprzed nosa Lionel Messi za wygranie Copa America, a w tym roku coraz częściej mówi się o tym, że "Złotą Piłkę" ma wygrać Karim Benzema, który strzelił do tej pory 41 bramek w 41. meczach we wszystkich rozgrywkach. To sprawiło, że wielu fanów, dziennikarzy i ekspertów, a nawet piłkarzy rozpływa się nad Francuzem. Do tego grona dołączył właśnie Wesley Sneijder. 

Kamil Glik potrzebuje pomocy! Reprezentant Polski nie miał wyjścia, musiał zwrócić się do fanów z wielką prośbą

Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!

Legendarny piłkarz wybrał pomiędzy Lewandowskim i Benzemą. Nie wahał się ani przez chwilę, te słowa mogą nie spodobać się Lewandowskiemu

Były reprezentant Holandii oraz zawodnik m.in. Interu Mediolan oraz Realu Madryt zdecydował się porównać styl gry zarówno "Lewego", jak i Francuza oraz ocenić, który z nich jest jego zdaniem lepszym piłkarzem. - Lewandowski czy Benzema? Wybieram Benzemę, bo wystarczy tylko spojrzeć na to, w jaki sposób potrafi on odwrócić losy spotkania. Lewandowski czeka na swój moment, a Francuz stale wpływa na to, by drużyna była lepsza - tłumaczył Sneijder cytowany przez oficjalny profil Ajaxu. Na byłym zawodniku "Królewskich" nie zrobił wrażenia nawet fakt, że Polak w 43. meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił łącznie 48 bramek, czyli o 7 więcej od Francuza.

Niemcy ujawnili szokujące dane dotyczące Lewandowskiego! To nie do pomyślenia, zaskakująca postawa kibiców

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze