Zlatan Ibrahimović kupił TO każdemu! Polacy tego PRAGNĄ, a nie mogą dostać

2020-11-19 21:30 mil
Zlatan Ibrahimović
Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Znakomity sezon w barwach AC Milan rozgrywa Zlatan Ibrahimović. Szwed jest wiodącą postacią "Rossonerich", którzy zajmują pozycję lidera Serie A. Natomiast sam piłkarz przewodzi we Włoszech klasyfikacji strzelców. Ibra potrafi też zadbać o dobrą atmosferę w drużynie co udowodnił podarkiem, który wręczył każdemu koledze z zespołu.

Każdy kto twierdził, że Ibra nie pokaże się już z dobrej strony na europejskich boiskach, mógł szybko zreflektować swoje myślenie. Odkąd tylko Szwed ponownie pojawił się we Włoszech, problemy "Rossonerich" zniknęły jak ręką odjął. Drużyna zaczęła regularnie wygrywać, a w obecnym sezonie plasuje się na czele stawki. Media coraz głośniej spekulują, że mediolańczycy niespodziewanie mogą włączyć się do walki o mistrzostwo. Snajper dba, by ten płomień połączy z atmosferą w zespole nie zgasł.

SEKSOWNA ring girl zawalczy na FAME MMA! Zaniemowilismy z wrażenia, gdy prawda wyszła na jaw

Włoskie media donoszą - a widać to także po publikacjach poszczególnych zawodników Milanu na Instagramie - że w czwartek Ibrahimović wykazał się pięknym gestem w stosunku do swoich kolegów z drużyny. Każdemu wręczył najnowszą konsolę do gier - PlayStation 5. Smaczku dodaje fakt, że sprzęt ten obecnie jest praktycznie "nie do upolowania" - wszystkie sztuki wyprzedzano dosłownie w momencie, a również i wielu Polaków musi teraz długo czekać na swoją kolej. To problem globalny.

Bardziej jednak niż wartość tego podarku, uznanie budzi sam fakt gestu, na którego wykonanie zdecydował się Szwed. Ibrahimović pokazał, że doskonała atmosfera w drużynie leży mu na sercu. I kto wie czy to właśnie nie przez takie z pozoru mało znaczące sytuacje, "Rossoneri" nie zajdą w obecnym sezonie bardzo daleko.

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia
Najnowsze