Skandale w meczu Polska - Iran. Siatkarz pokazał środkowy palec, wielka szarpanina

2021-07-24 8:54
  Polska - Iran: skandale
Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Polska - Iran: skandale

Podopieczni Vitala Heynena meczem Polska - Iran rozpoczną walkę podczas Tokio 2020. Biało-czerwoni są wymieniani w gronie faworytów do zwycięstwa podczas igrzysk olimpijskich. Spotkania Polska - Iran zawsze wzbudzają olbrzymie emocje. "Orły" są faworytami do zwycięstwa - i to gładkiego! Na boisku może być jednak bardzo gorąco. Skandale w meczach Polska - Iran to codzienność...

Reprezentacja Polski w siatkówce rozpoczyna marsz po, miejmy nadzieję, medal Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Biało-czerwoni trafili do łatwiejszej grupy, z której powinni awansować bez większych problemów. Pierwszym meczem turnieju będzie Polska - Iran. "Orły" Vitala Heynena są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa. Szanse przeciwników są oceniane przez ekspertów na zaledwie kilka procent. Emocji z pewnością jednak nie zabraknie. Fani siatkówki doskonale pamiętają, jak mecze Polska - Iran kończyły się skandalami czy przepychankami między zawodnikami.

Nie przegap! Wulgaryzmy i ostre gesty. Gwiazdka Polaków nie wytrzymała, było gorąco

Polska - Iran: Szarpanina siatkarzy

Pod siatką bywało naprawdę gorąco. Często w "centrum" akcji znajdował się kapitan kadry Michał Kubiak, który prowokował i sam był prowokowany przez rywali. Zadziorny charakter doprowadził go do miejsca, w którym znajduje się teraz. Po jednym z bloków Irańczyków do przepychanki doszło w 2014 roku. Podczas spotkania Ligi Światowej Polska - Iran dwóch siatkarzy obejrzało czerwone kartki. Czasem, jak podczas igrzysk w Rio, emocje puszczały głównie rywalom.

W 2016 roku w centrum zamieszania pojawił się Bartosz Kurek. Polacy zostali skandalicznie potraktowani przez rywali, którzy nie potrafili pogodzić się z porażką i prowokowali nasz zespół. W końcu jednak udało się opanować napiętą atmosferę, a zawodnicy podali sobie dłonie. Zdarzało się także, że rywale pokazywali sobie środkowe palce albo musieli przepraszać za nieodpowiedzialne słowa. I tu znów trzeba przypomnieć osobę Michała Kubiaka.

Więcej o skandalach w meczach Polska - Iran w galerii poniżej!

Czy polscy siatkarze zdobędą medal Igrzysk Olimpijskich? Głosuj w naszej sondzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze