Maria Andrejczyk

i

Autor: Cyfra Sport Maria Andrejczyk

Tak wyglądała Maria Andrejczyk na podium! Piękne sceny przejdą do historii

2021-08-07 13:58

Maria Andrejczyk odebrała upragniony, srebrny medal olimpijski za rzut oszczepem! Polska lekkoatletka stanęła na drugim stopniu podium i nie mogąc ukryć radości, podniosła swój krążek. Sceny z Andrejczyk przejdą do historii polskiego rzutu oszczepem i mamy nadzieję, że Polka będzie miała okazję zawiesić na piersiach medal olimpijski jeszcze nie raz.

Maria Andrejczyk odebrała upragniony medal olimpijski! 25-letnia zawodniczka, która oczarowała nas wczoraj w rzucie oszczepem, stanęła na niższym stopniu olimpijskiego podium i zaprezentowała się z upragnionym trofeum. Sceny z Andrejczyk przejdą do historii polskiego sportu, a wszyscy mają nadzieję, że nasza sportsmenka nie powiedziała ostatniego słowa w karierze.

Justyna Iskrzycka rozpaliła zmysły. Gorące zdjęcie w staniku obiegło internet

Maria Andrejczyk odebrała medal. Wielka radość w oczach sportsmenki

Gwiazda polskiej lekkoatletyki, która odebrała wczoraj medal olimpijski, z jednej strony była bardzo zadowolona, a z drugiej nie potrafiła ukryć niedosytu. Miała nadzieję, że uda się zdobyć złoto, jednak obiecuje, że nie złoży broni i będzie walczyć o wielkie triumfy w trakcie następnych Igrzysk Olimpijskich, które zostaną rozegrane już za 3 lata w Paryżu.

- Słowo "dramatyczne" najlepiej odzwierciedla to, co przez co przeszłam w ostatnich pięciu latach. Chcę jeszcze więcej. Będę walczyć. Oby tylko zdrowie było. Wówczas będą fantastyczne wyniki - mówiła Andrejczyk tuż po zdobyciu krążka.

Polka stanęła dziś na olimpijskim podium i rozradowana odebrała krążek. Wiemy już, co gwiazda polskiego rzutu oszczepem z nim zrobi,

Na jaw wyszło, co łączy Karolinę Naję z Małyszem i Stochem. Prawda was zadziwi

Tak dopingowali Marie Andrejczyk

Maria Andrejczyk nie będzie się cieszyć długo z medalu. Zamierza go oddać

Sama Andrejczyk, mimo osiągnięcia tak cennej nagrody, nie będzie jej miała przy sobie za długo. Reprezentantka Polski obiecuje, że odda go na licytację charytatywną.

– Na pewno go oddam na licytację. Chcę, żeby zostały zebrane pieniądze, które zrobią coś dobrego. Ludzkie życie jest najważniejsze. Ale jeszcze nie wiem, na jaką licytację się zdecyduję – powiedziała, cytowana przez portal sportowefakty.wp.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze