Karolina Naja

i

Autor: instagram.com/karolina_naja_

Na jaw wyszło, co łączy Karolinę Naję z Małyszem i Stochem. Prawda was zadziwi

2021-08-07 8:32

Karolina Naja dokonała wielkiej sztuki, zdobywając dwa medale olimpijskie w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020. Wielkie osiągnięcia naszej reprezentantki dały jej zaszczytne miejsce w historii polskiego sportu, a także zrównały z Kamilem Stochem i Adamem Małyszem! Prawda wyszła na jaw, mało kto o tym wiedział.

Karolina Naja zaliczyła bardzo udane Igrzyska Olimpijskie. Reprezentantka Polski dokonała wielkiej sztuki i wróci do ojczyzny z dwoma krążkami - brązowym i srebrnym. Kajakarka, zdobywając trofea, dostarczyła nam wielkich emocji i chwil wspaniałych wzruszeń, a także na zawsze zapisała się w historii polskiego sportu, dorównując Kamilowi Stochowi i Adamowi Małyszowi. Te liczby mogą zadziwiać!

Tokio. Historyczny wyczyn w kajakarstwie. Historyczna Karolina Naja

Karolina Naja napisała historię polskiego sportu. Dokonała wielkiej sztuki

Karolina Naja może wracać do ojczyzny bardzo szczęśliwa. Polska kajakarka wywalczyła srebrny medal z Anną Puławską w K-2 na 500 metrów, a także brąz w damskiej osadzie czwórek wraz z Heleną Wiśniewską, Anną Puławską i Justyną Iskrzycką. Dokonanie naszej sportsmenki odbiło się z wielkim echem, a dziennikarz Łukasz Bok podsumował, że reprezentantka Polski ma na swoim koncie dokładnie tyle samo krążków olimpijskich, co największe legendy polskiego sportu, jak Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Korzeniowski i Witold Woyda.

- Karolina Naja z czwartym medalem olimpijskim! To tyle samo co Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Korzeniowski i Witold Woyda. - napisał Łukasz Bok na swoim Twitterze.

Kajakarki zdobyły brąz śpiewająco! Anna Puławska: Ja zawsze przed startem coś nucę

Tak dopingowali Marie Andrejczyk

Karolina Naja ma o co walczyć w trakcie kolejnych Igrzysk. Czy pobije kolejne rekordy?

Trzeba przyznać, że wywalczenie czterech medali olimpijskich w karierze jest wielkim sukcesem, jednak Naja nie jest osobą, która może poszczycić się największą ilością medali w historii Polski. Więcej krążków od kajakarki mają Irena Szewińska, Jerzy Pawłowski i Justyna Kowalczyk. Możliwe, że perspektywa przebicia kolejnych osiągnięć sprawi, że Naja wystartuje na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku i dostarczy kibicom jeszcze wielu emocji.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze