Tokio 2020: To wylądowało na stole polskich kajakarek. Prawdziwe cuda! Mogliście tego nigdy nie widzieć!

2021-07-22 9:59
Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska
Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska

Polscy kajakarze zanim zamieszkają w wiosce olimpijskiej i rozpoczną walkę o medale, olimpijską formę szlifują na zgrupowaniu w mieście Ena. Gościnni gospodarze podarowali naszym sportowcom nawet tradycyjne japońskie stroje, więc Justyna Iskrzycka (24 l.) i Helena Wiśniewska (22 l.) wskoczyły w kimona!

- W każdym pokoju jest podest, na którym stoi typowy japoński stolik z krzesełkami bez nóg. Fajnie, że dzięki temu możemy poczuć Japonię - mówi "Super Expressowi" Iskrzycka. - Bardzo nam się tu podoba, jest niesamowicie zielono, a do tego z okna mamy widok na rzekę. Ale przede wszystkim ludzie - są niesamowicie mili i przyjaźni. Starają się, żeby niczego nam nie brakowało.

Skandal przed Tokio 2020. Bezczelnie żartowali z Holokaustu. Drastyczne konsekwencje

Poseł PiS grzmiał o chamstwie podczas komisji sejmowej. Wszystko przez aferę z pływakami przed Tokio 2020

Kajakarki zachwalają też lokalną kuchnię. - Jedzenie jest pyszne. W hotelu mamy bufet i ogromny wybór lokalnego jedzenia. Dodatkowo dostaliśmy w prezencie od lokalnej społeczności przesyłkę, w której były piękne zestawy lokalnych przysmaków w formie przystawek. Pycha! - dodaje Iskrzycka, która wystartuje w konkurencjach K1 i K4 na 500 m. - Warunki do treningu mamy super. Przygotowano nam tu tor kajakowy z blokami startowymi. Pełna profeska! Potrawy, jakimi mogą zajadać się polskie olimpijki znajdziecie w galerii powyżej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE