Wojciech Nowicki

i

Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Wojciech Nowicki

Wiemy, kim z wykształcenia jest Wojciech Nowicki. Znamy całą prawdę

2021-08-04 12:59

Wojciech Nowicki walczy o medal olimpijski w Tokio w rzucie młotem. Mało kto wie, że lekkoatleta prócz sukcesów sportowych, może pochwalić się wspaniałym wykształceniem. Mimo że reprezentant Polski nie udziela dużej ilości wywiadów, to dowiedzieliśmy się, jaką uczelnię ukończył. To wprost nieprawdopodobne, aż ciężko uwierzyć.

Wojciech Nowicki, mimo brązowego medalu olimpijskiego w Rio, pozostaje postacią niezwykle tajemniczą. Mimo to, wiemy, kim z wykształcenia jest polski młociarz. Trzeba przyznać, że może poszczycić się ukończeniem prestiżowego kierunku studiów. Takie zamiłowanie do nauki wymaga najwyższego uznania.

Anita Włodarczyk walczyła z paskudnym bólem. Musiała podjąć dramatyczną decyzję

Wojciech Nowicki jest nie tylko wybitnym sportowcem. Ma wspaniałe wykształcenie

Według informacji medialnych polski sportowiec ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej z tytułem magistra inżyniera o specjalności automatyka-robotyk. Sam nie ukrywa, że gdyby nie sport, to zająłby się pracą zgodną ze swoim wykształceniem.

- Mam dyplom magistra inżyniera, który obroniłem na Politechnice Białostockiej, więc pewnie byłbym automatykiem-robotykiem w jakimś zakładzie przemysłowym, czyli zgodnie z wykształceniem. - mówił Wojciech Nowicki w rozmowie z portalem "InPost".

Sportowiec w trakcie rozmowy z portalem powiedział o swojej największej inspiracji. Trzeba przyznać, że Wojciech Nowicki ma nieprawdopodobnie ciekawego idola.

Paweł Fajdek zaliczył wstydliwą wpadkę. Młociarz zgubił medal w taksówce!

Zamieszki w Zagrzebiu z udziałem kibiców Legii

Wojciech Nowicki o swoim największym idolu

Okazuje się, że największym idolem brązowego medalisty z Rio De Janeiro jest słynny aktor Sylwester Stallone. Wszystko przez legendarną kreację "Rocky'ego", jaką wykreował legendarny artysta.

- Sylvester Stallone, a konkretnie postać Rocky’ego Balboa, którą wykreował. To świetna rzecz! - mówił medalista olimpijski.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze