piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Akcja bramkowa

Bezbłędni bramkarze w meczu Ruch Chorzów - Warta Poznań, wynik 0:0

2024-02-17 7:00

W dniu 17-02-2024 o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim w Chorzowie odbył się mecz Ekstraklasy 21 kolejki pomiędzy Ruchem Chorzów a Wartą Poznań. Wynik tego spotkania to remis 0:0.

Poprzedni mecz między Ruchem Chorzów a Wartą Poznań

W meczu pomiędzy Ruchem Chorzów a Wartą Poznań, który odbył się na stadionie Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim, padł remis 2:2. Obie drużyny zdobyły po 2 gole. Mecz rozegrano w dniu 14 sierpnia 2023 roku o godzinie 19:00.

Przebieg spotkania

W meczu pomiędzy Ruchem Chorzów a Wartą Poznań w Chorzowie nie było większych niespodzianek, gdyż do przerwy żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki, utrzymując wynik remisowy 0:0.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Ruchem Chorzów a Wartą Poznań, który zakończył się wynikiem 0:0, nie padły żadne gole. Jednakże, było wiele zmian personalnych w obu drużynach. W 56 minucie zawodnik Prikryl z drużyny Warta Poznań otrzymała żółtą kartkę. W 66 minucie trener Warty Poznań dokonał dwóch zmian - Kupczak wszedł na boisko zastępując Luisa, a Matuszewski zastąpił Savica. Również w 66 minucie trener Ruchu Chorzów dokonał dwóch zmian - Dlugosz wszedł na boisko zastępując Kozaka, a Wilak zastąpił Vlkanova.

W 74 minucie trener Ruchu Chorzów dokonał kolejnych dwóch zmian - Dlugosz wszedł na boisko zastępując Kozaka, a Wilak zastąpił Vlkanova. W 76 minucie trener Warty Poznań dokonał dwóch zmian - Borowski wszedł na boisko zastępując Szmyta, a Eppel zastąpił Vizingera. Następnie w 80 minucie Josema wszedł na boisko zastępując Sadloka w drużynie Ruchu Chorzów. W 86 minucie Bartolewski wszedł na boisko zastępując Szczepana, a Feliks zastąpił Wojtowicza w drużynie Ruchu Chorzów. W doliczonym czasie gry, czyli w 90+6 minucie, trener Warty Poznań dokonał ostatniej zmiany - Tiru wszedł na boisko zastępując Szymonowicza.

Dodatkowo, w tej samej minucie Eppel otrzymał żółtą kartkę. Mimo wielu zmian personalnych i starań obu drużyn, żadna z nich nie była w stanie zdobyć gola, co skutkowało końcowym wynikiem 0:0.

Pomeczowe podsumowanie

Podsumowując sytuację drużyn Ruch Chorzów i Warta Poznań, przed meczem Warta Poznań zajmowała 13. miejsce w tabeli, natomiast Ruch Chorzów był na 17. miejscu. Do tej pory Warta Poznań wygrała 5 meczy, zremisowała 7 i przegrała 8, co daje im sumę punktów równą 22. Natomiast Ruch Chorzów wygrał tylko jeden mecz, zremisował 10 i przegrał dziewięć, co daje im sumę punktów równą 13. Po rozegranym meczu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Aktualnie Ruch Chorzów ma na swoim koncie 14 punktów, a Warta Poznań posiada ich już 23.

Ekstraklasa - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Ruchem Chorzów a Wartą Poznań, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok a Ruchem Chorzów odbędzie się 24 lutego 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim w Białymstoku. Natomiast Warta Poznań zmierzy się z Radomiakiem Radom 26 lutego 2024 roku o godzinie 19:00 na stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim.