Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Dominacja Chełmianki Chełm nad KSZO 1929 - wynik 3:0

2023-11-25 15:19

W dniu 24-11-2023 w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski odbył się mecz pomiędzy drużynami KSZO 1929 i Chełmianką Chełm w III lidze - Grupa 4. KSZO 1929 przegrało z Chełmianką Chełm 0:3.

Pierwsza połowa wczorajszego meczu KSZO 1929 z Chełmianką Chełm zakończyła się wynikiem 2:0 dla gości. W 28 minucie bramkę dla Chełmianki Chełm zdobył Korbecki, a w 45 minucie kolejną bramkę strzelił Bobrov.

W drugiej połowie meczu KSZO 1929 z Chełmianką Chełm, który odbywał się w Ostrowcu Świętokrzyskim, gospodarze nie byli w stanie odwrócić losów spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla gości. W 84 minucie to właśnie zawodnik o nazwisku Karbownik wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę dla Chełmianki. Było to kolejne trafienie gości, które tylko utwierdziło ich w przekonaniu o zwycięstwie.

Niestety, pomimo starań i prób odrobienia strat, KSZO 1929 nie był w stanie pokonać dobrze zorganizowanej obrony przeciwnika. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: KSZO 1929 : 0, Chełmianka Chełm : 3. Chełmianka Chełm udowodniła swoją wyższość na boisku i zasłużenie odniosła zwycięstwo nad gospodarzami. KSZO 1929 będzie musiał popracować nad swoją grą, aby osiągnąć lepsze rezultaty w kolejnych spotkaniach.

Po meczu, w którym Chełmianka Chełm pokonała KSZO 1929 wynikiem 3:0, drużyna Chełmianki zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali oni 10 meczów, zremisowali 2 mecze i przegrali 6 spotkań. Ich suma punktów wynosi dotychczas 32. Natomiast KSZO 1929 zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali oni również 10 meczów, zremisowali 2 mecze i przegrali 6 spotkań. Ich suma punktów również wynosiła dotychczas 32.

III Liga - Grupa 4 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy KSZO 1929 a Chełmianką Chełm, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Avia Świdnik z KSZO 1929 odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 13,00 na stadionie w Świdniku. Natomiast mecz Chełmianki Chełm z Unią Tarnów również zostanie rozegrany tego samego dnia o tej samej godzinie, lecz na stadionie Miejskim w Chełmie.