Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Dramatyczny remis 0:0 w meczu Villarreal - Cadiz w La Liga

2024-02-04 7:00

W dniu 4 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 w miejscowości Villarreal na stadionie La Cerámica odbył się mecz pomiędzy drużynami Villarreal i Cadiz w ramach 23. kolejki La Liga. Wynik tego spotkania to brak goli.

Poprzednie mecze Villarreal - Cadiz

W ostatnich trzech meczach między Villarrealem a Cadizem nie padło wiele goli. Pierwsze spotkanie, które odbyło się na stadionie Nuevo Mirandilla w Cádiz, zakończyło się wynikiem 0:0. W drugim meczu, który miał miejsce na stadionie La Cerámica w Villarreal, Villarreal wygrał 2:0. Ostatni mecz ponownie odbył się na stadionie Nuevo Mirandilla w Cádiz i zakończył się zwycięstwem Cadizu 3:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach Cadiz: 3, Villarreal: 3

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Villarrealem a Cadizem w Villarreal nie było żadnych widowiskowych akcji, co spowodowało, że do przerwy wynik był 0-0.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Villarrealu z Cadizem, który odbył się w Villarrealu, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola. Wynik 0:0 utrzymał się do końca spotkania. Pierwszą zmianę w drużynie Villarrealu przeprowadzono w 46 minucie, gdy Guedes wszedł na boisko, zastępując Akhomacha. Kilka chwil później Morales również pojawił się na placu gry, zastępując Sorlotha. W 47 minucie Coquelin otrzymał żółtą kartkę za brutalność.

Następnie w 67 minucie Comesana został ukarany żółtą kartką za faul. W 69 minucie Carcelen z drużyny Cadiz również otrzymał żółtą kartkę za faul. W 70 minucie Capoue wszedł na boisko, zastępując Comesanę w drużynie Villarrealu. W 75 minucie Juanmi pojawił się na boisku, zastępując Alejo w drużynie Cadizu. W 82 minucie Gomez wszedł na boisko, zastępując Navarro w drużynie Cadizu.

Tego samego czasu Ocampo zmienił Ramosa. W 89 minucie Trigueros wszedł na boisko, zastępując Coquelina w drużynie Villarrealu. W doliczonym czasie gry, w 90+2 minucie, Marcelino z drużyny Villarreal otrzymał żółtą kartkę. W 90+3 minucie Kouame wszedł na boisko, zastępując Escalante w drużynie Cadizu. Z kolei Zaldua zmienił Sobrino.

W ostatniej minucie gry Baena z drużyny Villarreal został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie. Mecz zakończył się wynikiem 0:0, niezależnie od licznych zmian personalnych i żółtych kartek przyznanych obu drużynom.

Gole oczekiwane 1.08 0.79

Villarreal i Cadiz to drużyny piłkarskie, które przed meczem zajmowały odpowiednio 14. i 18. miejsce w tabeli. Do tej pory Villarreal wygrał 6 meczy, zremisował 5 razy i przegrał 11 spotkań, co dało im sumę punktów wynoszącą 23. Natomiast Cadiz wygrał tylko 2 mecze, zremisował 10 razy i przegrał również 10 spotkań, co przełożyło się na sumę punktów równą 16. W meczu między tymi drużynami obie zdobyły po jednym punkcie. Po dodaniu tych punktów aktualna sytuacja prezentuje się następująco: Villarreal ma teraz 24 punkty, a Cadiz -17 punktów.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Villarrealem a Cadizem, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Deportivo Alaves z Villarrealem odbędzie się 10 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Mendizorroza w Vitoria-Gasteiz. Natomiast Cadiz zmierzy się z Realem Betis dzień wcześniej, czyli 9 lutego 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Nuevo Mirandilla w Cádiz.