Piłka nożna

Autor: pixabay.com Sędzia piłkarski

Kotwica Kołobrzeg przegrywa z Zagłębiem Lubin II po czerwonej kartce

2024-04-09 8:00

W emocjonującym meczu II Ligi, Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się z Zagłębiem Lubin II w 25. kolejce. Spotkanie odbyło się w malowniczym Kołobrzegu o godzinie 20:30 w dniu 9 kwietnia 2024 roku. Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji, to Zagłębie Lubin II wyszło zwycięsko, pokonując Kotwicę Kołobrzeg wynikiem 2:1.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Kotwicy Kołobrzeg z Zagłębiem Lubin II zakończyła się wynikiem 1:1. W 7 minucie Karasinski strzelił gola dla drużyny Zagłębia Lubin II. W 15 minucie Madembo z drużyny Kotwica Kołobrzeg otrzymała żółtą kartkę, a w 25 minucie żółtą kartkę dostał Krekovic również z drużyny Kotwica Kołobrzeg. W 28 minucie Orlikowski z drużyny Zagłębie Lubin II otrzymał żółtą kartkę. Na koniec pierwszej połowy, w 38 minucie Jonathan Junior strzelił gola dla drużyny Kotwicy Kołobrzeg.

W ostatniej minucie pierwszej połowy, czyli w 45+1 minucie Welna z drużyny Kotwica Kołobrzeg otrzymała żółtą kartkę.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Kotwicy Kołobrzeg z Zagłębiem Lubin II, który odbył się w Kołobrzegu, gospodarze nie zdołali utrzymać remisu z pierwszej połowy. W 46 minucie trener Kotwicy wprowadził na boisko Korta i Polaka, którzy zastąpili Petrovica i Madembo. Również w drużynie Zagłębia Lubin II doszło do zmiany - Dziewiatowski wszedł za Kolan w 46 minucie. W 61 minucie zawodnik Welna z Kotwicy Kołobrzeg otrzymał czerwoną kartkę, co osłabiło drużynę gospodarzy. Kilka minut później, w 64 minucie, Kolan z Zagłębia Lubin II został ukarany żółtą kartką.

W 66 minucie trener Kotwicy dokonał kolejnych zmian - Murawski wszedł za Cywinskiego, a Pytlewski za Krekovica. W odpowiedzi na to trener Zagłębia Lubin II wprowadził Regulę za Terleckiego w 72 minucie. W 74 minucie zawodnik o nazwisku Kruszelnicki strzelił gola dla Zagłębia Lubin II, dając swojej drużynie prowadzenie. Wkrótce potem, w 76 minucie, Kizyma z Zagłębia Lubin II został ukarany żółtą kartką. W 81 minucie trener Kotwicy wprowadził Kozłowskiego za Nowaka, a trener Zagłębia Lubin II dokonał trzech zmian - Dudziński wszedł za Kizymę, Szafranek za Adamskiego, a Antkiewicz za Kruszelnickiego.

W doliczonym czasie gry, w 90+4 minucie, Regula z Zagłębia Lubin II otrzymał żółtą kartkę. Ostateczny wynik meczu to Kotwica Kołobrzeg: 1, Zagłębie Lubin II: 2.

Podsumowując sytuację drużyn Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II, przed meczem Kotwica zajmowała 3. miejsce w tabeli, mając na koncie 12 wygranych meczy, 7 remisów i 7 porażek. Suma ich punktów wynosiła 43. Natomiast Zagłębie Lubin II zajmowało 12. miejsce w tabeli, mając na koncie 9 wygranych meczy, 6 remisów i 11 porażek. Suma ich punktów wynosiła 33. W tym konkretnym meczu wygrało Zagłębie Lubin II i zdobyło dodatkowe 3 punkty. Po dodaniu tych punktów aktualnie Kotwica Kołobrzeg ma na swoim koncie nadal 43 punkty, a Zagłębie Lubin II posiada teraz 36 punktów.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Kolejne mecze obydwóch zespołów już zostały zaplanowane. Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Wisłą Puławy 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Mosir w Puławach. Natomiast Zagłębie Lubin II podejmie Radunia Stężyca tego samego dnia o godzinie 16:00 na stadionie Zagłębia w Lubinie. Będzie to kolejna okazja dla obu drużyn, aby udowodnić swoje umiejętności i zdobyć cenne punkty w rozgrywkach.