Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Remis w meczu Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa

2023-11-25 16:23

W dniu 25-11-2023 w Krakowie odbył się mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Skrą Częstochowa w ramach 19. kolejki II Ligi. Wynik tego spotkania to remis 2:2.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Sandecji Nowy Sącz ze Skrą Częstochowa zakończyła się wynikiem 2:2. W 10 minucie Mesjasz ze Skry otrzymał żółtą kartkę. Jednak już w kolejnej minucie Kwietniewski zdobył bramkę dla Sandecji. W 11 minucie Kubik z drużyny Skra Częstochowa również został ukarany żółtą kartką. W 20 minucie Ciućka strzelił bramkę dla Skry Częstochowa, a w 25 minucie Wypart podwyższył wynik na korzyść gości.

W 28 minucie Sobczak z drużyny Sandecji otrzymał żółtą kartkę, ale na szczęście w 32 minucie Kwietniewski zdobył drugiego gola dla swojej drużyny, doprowadzając do remisu przed przerwą.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Sandecja Nowy Sącz ze Skrą  Częstochowa, który odbył się w Krakowie, gospodarze wprowadzili kilka zmian personalnych. W 46 minucie Geniec zastąpił Marcinho, Orzeł wszedł za Sobczaka, a Smajdor zagrał za Galara. W 54 minucie Gołębiowski wszedł na boisko zastępując Potomę. W drużynie SKRA Częstochowa w 67 minucie Kucharczyk wszedł za Nawrockiego, Mackowiak zastąpił Winciersza, a Niedbala Sajdaka. W 68 minucie Kucharczyk otrzymał żółtą kartkę, a w 70 minucie Bartkow z Sandecji Nowy Sącz również został ukarany żółtą kartką.

W 71 minucie Wojtyra wszedł na boisko za Ciućka. W 78 minucie Talar z Sandecji Nowy Sącz wszedł na boisko zastępując Popielę. W końcowych minutach meczu Gołębiowski otrzymał żółtą kartkę, a None ze Skry Częstochowa również został ukarany żółtą kartką. W doliczonym czasie gry (90+3 minuta) Kołodziejczyk wszedł na boisko za Łabojkę. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, gdzie obie drużyny zdobyły po 2 bramki.

Po meczu, który zakończył się wynikiem 2:2, punktacja uległa zmianie. Skra Częstochowa zajmuje teraz 5 miejsce w tabeli, zdobywając dotychczas 26 punktów.

Drużyna wygrała 7 meczów, zremisowała 5 i przegrała 5. Natomiast Sandecja Nowy Sącz spadła na 18 miejsce w tabeli. Do tej pory drużyna wygrała 4 mecze, zremisowała również 4 mecze, a przegrała aż 10 razy. Suma  punktów do tej pory wynosiła 16.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Sandecją Nowy Sącz a Skrą Częstochowa, przyszłe spotkania obu drużyn wyglądają następująco: Mecz Sandecji Nowy Sącz z Radunią Stężyca odbędzie się 2 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 na stadionie Garbarni przy ulicy Barskiej w Krakowie. Natomiast mecz Skry Częstochowa z Hutnikiem Kraków zaplanowany jest na 29 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Loretańskiej w Częstochowie.