Piłka na boisku

Autor: pixabay.com

Zwycięstwo Polonii Bytom nad Olimpią Grudziądz 2:1 - mecz 19 kolejki II ligi

2023-11-25 21:13

W meczu 19 kolejki II ligi Polonia Bytom wygrała z Olimpią Grudziądz 2:1. Drużyna z Grudziądza zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Polonii Bytom z Olimpią Grudziądz zakończyła się remisem 1:1. W 17 minucie zawodnik Olimpii Grudziądz, Kostkowski, zdobył bramkę. Jednak w 24 minucie Piekarski z Polonii Bytom wyrównał. W 38 minucie Frelek z drużyny Olimpii otrzymał żółtą kartkę, a w 45 minucie Vu Thanh również został ukarany żółtą kartką. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

W 49 minucie żółtą kartkę otrzymał Wolny z drużyny Polonii Bytom, a w 57 minucie Kostkowski z Olimpii Grudziądz. W 63 minucie doszło do zmiany w drużynie gości - Sopocko wszedł na boisko, zastępując Papikyana. Trzy minuty później Bonikowski zmienił Vu Thanh'a. W 71 minucie Polonia zdobyła bramkę po strzale Dawida Wolnego. W 77 minucie żółtą kartkę otrzymał Konieczny z drużyny gospodarzy.

W 81 minucie Ściślak wszedł na boisko, zastępując Zielińskiego w Polonii Bytom. W 83 minucie Pałaszewski zmienił Winsztala w drużynie Olimpii Grudziądz, a pięć minut później żółtą kartkę otrzymał Hajduk z Polonii Bytom. W 86 minucie Budzik wszedł na boisko, zastępując Stefańskiego w drużynie gospodarzy. Również w tej minucie Ropski zmienił Wolnego. W doliczonym czasie gry, w 90+2 minucie, Żagiel wszedł na boisko zastępując Andrzejczaka.

W ostatniej minucie doliczonego czasu gry, czyli w 90+6 minucie, żółtą kartkę otrzymał Bedronek z Polonii Bytom. Cały mecz zakończył się wynikiem: Polonia Bytom 2 : 1 Olimpia Grudziądz.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Polonią Bytom a Olimpią Grudziądz, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Polonii Bytom z Skrą Częstochowa odbędzie się 2 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00 na stadionie Im. Edwarda Szymkowiaka w Bytomiu. Natomiast Olimpia Grudziądz zmierzy się z Olimpią Elbląg tego samego dnia o godzinie 13:00 na stadionie Miejskim Im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu.