SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Anna Lewandowska urodzi BLIŹNIAKI?! Intrygujący komentarz do ZDJĘCIA

Anna Lewandowska urodzi BLIŹNIAKI?! Intrygujący komentarz do ZDJĘCIA

26.01.2017, godz. 21:09
Anna Lewandowska
foto:

W grudniu Robert Lewandowski zdradził światu, że razem z żoną Anną spodziewają się dziecka. Od tamtego czasu kibice wyczekują potomka piłkarza i zawodniczki karate, a media żyją ciążą i każdą nową informacją na jej temat. Anna Lewandowska coraz częściej zdradza kolejne informacje na temat wyczekiwanego dziecka. Tym razem zaskoczyła wszystkich zdjęciem, które może być różnie interpretowane... Czy Lewandowscy spodziewają się bliźniaków?

Odkąd Robert Lewandowski poinformował świat, że razem z żoną spodziewają się dziecka, cała Polska czeka na nowe informacje od Anny Lewandowskiej. Partnerka "Lewego" uwielbia chwalić się swoim szczęściem i każdego dnia wstawia na swoje instagramowe konto zdjęcia z ciekawymi wpisami. Tym razem jednak naprawdę zaskoczyła!

Podpis jej najnowszego selfie wywołał w świecie mediów prawdziwą burzę. Od grudnia ubiegłego roku spekuluje się, że potomek Lewandowskich będzie dziewczynką, jednak ta fotka może zmienić wszystkie dotychczasowe domysły... Czyżby para spodziewała się bliźniaków?

Wszyscy fani żyją najnowszą informacją od Anny Lewandowskiej. Celebrytka założyła na siebie koszulkę z napisem "łobuziara", jednak podpisała ją "łobuzy rozrabiają" Od tej pory serwisy plotkarskie i wielbiciele Lewandowskich zastanawiają się, czy chodzi jedynie o trenerkę i jej dziecko, czy Anna zdradziła  kolejny sekret rodziny i spodziewa się bliźniaków? Jak myślicie, kto rozrabia na tym zdjęciu?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: