SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Bundesliga: VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE LIVE

Bundesliga: VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE LIVE

20.09.2016, godz. 19:18
Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski foto: EAST NEWS

VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund w telewizji, STREAM za darmo w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. To będzie szczególne spotkanie dla Kuby Błaszczykowskiego, który zagra po raz pierwszy przeciwko byłym kolegom. To w barwach BVB święcił największe sukcesy, a dodatkowo przyjdzie mu rywalizować z najlepszym przyjacielem. Gdzie w TV obejrzeć mecz Wolfsburg - Dortmund? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Spotkanie VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund zapowiadane jest jako hit 4. kolejki Bundesligi. Dla większości kibiców zarówno w Niemczech jak i Polsce na pierwszy plan wysuwa się osoba Kuby Błaszczykowskiego, który przed rozpoczęciem obecnego sezonu wzmocnił zespół "Wilków", a we wtorkowy wieczór czeka go pierwszy pojedynek przeciwko dawnym kolegom po zmianie barw klubowych. - Grałem przez osiem lat w Dortmundzie. Moja rodzina spędziła tam wspaniałe i miłe chwile. Trzeba powiedzieć, że osiem lat w karierze piłkarza to długo. Od kibiców mieliśmy ogromne wsparcie. Nie tylko, kiedy zdobywaliśmy tytuły, ale też kiedy nie szło nam za dobrze. Ten czas na zawsze zostanie w moim sercu - mówi 31-latek.

Czeka go również walka z najlepszym przyjacielem, czyli Łukaszem Piszczkiem. Obydwaj przez wiele lat decydowali o sile BVB na prawej stronie, lecz ich drogi się rozeszły. Mówi się, że Kuba odszedł z Dortmundu, bo nie chciał rywalizować właśnie z "Piszczem", o czym poinformował Thomas Tuchel. Błaszczykowski na pewno będzie chciał mu swoją postawą na murawie udowodnić, że ten za szybko postawił na nim krzyżyk. Jednego możemy być pewni, że podtekstów na pewno nie zabraknie i obyśmy byli świadkami wielkiego widowska.

Mecz VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund odbędzie się we wtorek 20 września o godzinie 20:00. Transmisja w telewizji na antenie Eurosport 2. Żaden legalny STREAM ONLINE z tego spotkania nie będzie dostępny.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: