SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna bundesliga Robert i Anna Lewandowscy w Grecji! ZDJĘCIA z romantycznych wakacji

Robert i Anna Lewandowscy w Grecji! ZDJĘCIA z romantycznych wakacji

19.07.2016, godz. 08:38
Robert i Anna Lewandowscy
Robert i Anna Lewandowscy foto:

Robert i Anna Lewandowscy wypoczywają w pięknej i romantycznej Grecji. Para lubi dzielić się swoim szczęściem z innymi, więc często wrzuca fotki do sieci. Kapitan reprezentacji Polski na Facebooku znów pokazał się ze swoją ukochaną żoną. W połączeniu ze zjawiskowym tłem efekt zdjęcia wprost powala! Sami zobaczcie.

Chyba nie ma takiej osoby na świecie, która nie marzyłaby o wakacjach w Grecji, w towarzystwie swojej ukochanej drugiej połówki. Wypoczynek w romantycznej scenerii, przy pięknej pogodzie, z dala od codziennego zgiełku... Czy można w lepszy sposób naładować akumulatory przed nowym sezonem? W poprzednim, łącznie z Euro 2016, Robert Lewandowski rozegrał aż 56 spotkań! Po takim wysiłku organizm musi dostać trochę wolnego. Widać, że napastnik Bayernu Monachium w pełni korzysta z greckich wakacji. Oby więcej takich romantycznych spacerów i zdjęć z żoną Anną - to mu wyjdzie tylko na dobre.

Ale wiadomo, że "Lewy" kocha piłkę nożną i nawet podczas urlopu nie odpuści sobie małej gierki. Gdy miejscowa młodzież poprosiła go o pokazaniu kilku trików, nasz kapitan nawet przez moment się nie wahał. Wszedł na boisko i oczarował młodych fanów! Zobaczcie WIDEO z tego zdarzenia TUTAJ.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: