Robert Lewandowski po meczu z Wolfsburgiem: To było SZALEŃSTWO

2015-09-23 15:29

Robert Lewandowski swoimi pięcioma bramkami w meczu z VfL Wolfsburg wprawił wszystkich w osłupienie. Pep Guardiola aż nie mógł uwierzyć i złapał się za głowę, kiedy "Lewy" zdobył swoją ostatnią bramkę. Jak przyznał kapitan reprezentacji Polski, to było istne szaleństwo na Allianz Arena. - Chciałem strzelać kolejne bramki i nie myślałem, co się potem stanie - powiedział zadowolony po meczu.

Bayern Monachium pokonał VfL Wolfsburg 5:1 na Allianz Arena w meczu 6. kolejki Bundesligi. Niesamowitym wyczynem popisał się Robert Lewandowski, który w zaledwie 9 minut strzelił aż 5 goli i wprawił w osłupienie cały piłkarski świat. Kapitan reprezentacji Polski swoim fenomenalnym występem pobił rekordy Bundesligi w tym m.in. należący do Michaela Toenniesa, który 27 sierpnia 1991 potrzebował sześciu minut na skompletowanie hat-tricka.

Zobacz: Pep Guardiola w SZOKU po piątej bramce Roberta Lewandowskiego [ZOBACZ WIDEO]

-  Jestem bardzo zadowolony, to było szaleństwo. Chciałem strzelać kolejne bramki i nie myślałem, co się potem stanie. To była dla mnie niesamowita noc, wszystko stało się bardzo szybko. Jeśli jesteś na boisku, po prostu koncentrujesz się na piłce. Chcę grać, strzelać gole, wygrywać. Jesteśmy Bayernem Monachium, chcemy atakować i wygrać każdy mecz. To dla mnie wielki dzień w Bundeslidze - powiedział po meczu z VfL Wolfsburg Robert Lewandowski.

W tym miejscu jeszcze raz można zobaczyć, jak "Lewy" pięciokrotnie pokonuje Diego Benaglio. Zapraszamy!