SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga europejska Piłkarze Fenerbahce przeżyli chwile grozy! Ptak uderzył w szybę samolotu [ZDJĘCIA]

Piłkarze Fenerbahce przeżyli chwile grozy! Ptak uderzył w szybę samolotu [ZDJĘCIA]

20.10.2016, godz. 13:48
Piłkarze Fenerbahcu przeżyli chwile grozy! Ptak uderzył w szybę samolotu
foto: EAST NEWS

W czwartkowy wieczór Fenerbahce Stambuł zagra na Old Trafford z Manchesterem United w fazie grupowej Ligi Europy. Jednak przed spotkaniem piłkarze tureckiego zespołu przeżyli nie lada emocje. O te postarał się ptak, który uderzył w szybę w kabinie pilotów i samolot musiał lądować awaryjnie na Węgrzech.

Piłkarze Fenerbahce Stambuł na pewno nie spodziewali się, że będą świadkami takich emocji i nie mówimy tutaj o wydarzeniach, które miały miejsce na murawie z udziałem tureckiej drużyny. Te najwcześniej o 21:05, kiedy zagrają z Manchesterm United w fazie grupowej Ligi Europy. Jednak zanim dotarli na Old Trafford musieli awaryjnie lądować w Budapeszcie, ponieważ ptak uderzył w szybę w kabinie pilotów, a ta popękała. Wprawdzie nie było dziury, ale trzeba było naprawić usterkę. Zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym przesiedli się do drugiej maszyny.

- Jesteśmy cali i zdrowi. Nic wielkiego się nie stało, a w Budapeszcie lądowaliśmy ze względu na bezpieczeństwo. Szyba była pęknięta, ale jej odłamki pozostały na zewnątrz samolotu. Czekamy w terminalu na przybycie nowej maszyny. Morale naszego zespołu są bardzo dobre - powiedział Ozan Balban, jeden z pracowników klubu w rozmowie z oficjalną stroną Fenerbahce.

Mecz Manchester United - Fenerbahce Stambuł odbędzie się 20 października o godzinie 21:05. Transmisja w telewizji na antenie Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM LIVE ONLINE.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: