SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Afera w Hiszpanii! Malaga pomoże Realowi pokonać "katalońskie szumowiny"?

Afera w Hiszpanii! Malaga pomoże Realowi pokonać "katalońskie szumowiny"?

27.04.2017, godz. 17:27
Real Madryt, Santiago Bernabeu
foto: EAST NEWS

Wyścig o mistrzostwo Hiszpanii wkracza w decydującą fazę. Real Madryt i FC Barcelona idą łeb w łeb. Na finiszu może się liczyć każdy punkcik. Czy w ostatniej kolejce "Królewscy" otrzymają pomoc od Malagi, której trenerem jest były gracz Realu? Przez jedną wypowiedź powstała wielka afera w Hiszpanii.

Malagę prowadzi były piłkarz Realu Madryt - Michel. Nie ukrywa, że choć nie jest już związany z klubem ze stolicy Hiszpanii, to wciąż ma go w sercu. Szczególnie było to widać, gdy zmotywował swoich piłkarzy do granic możliwości, a ci w 31. kolejce sensacyjnie pokonali Barcelonę 2:0. - Real nie potrzebuje naszej pomocy - i tak będzie mistrzem. Można jednak powiedzieć, że człowiek Madrytu w Maladze poda pomocą dłoń - mówił po pokonaniu Barcy Michel.

Po tej wypowiedzi hiszpańska prasa zaczęła spekulować, czy Malaga nie podłoży się w ostatniej kolejce ligowej. Na zakończenie rozgrywek gra z ukochanym klubem Michela - Realem. Trener Malagi zarzekał się, że jest profesjonalistą i nie ma zamiaru mówić swoim piłkarzom, żeby dali się ograć jak dzieci bez walki. - To śmieszne sugerować, że mógłbym odpuścić, by pomóc swemu byłemu klubowi - skomentował.

W słowa Michela nie wierzą w Barcelonie, o czym otwarcie mówił Luis Enrique. Dodatkowej pikanterii całej sytuacji dodał wpis na Twitterze właściciela Malagi, szejka Abdullaha Al-Thaniego, któremu nie spodobały się złośliwe komentarze płynące z obozu Barcy: "Jeśli Allah pozwoli, pokonamy Real. Jednak po kłamstwach o trenerze Michelu katalońskie szumowiny nie powąchają tytułu".

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: