SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo ma dość: Denerwuje mnie, gdy ludzie coś mówią, a gów** wiedzą

Cristiano Ronaldo ma dość: Denerwuje mnie, gdy ludzie coś mówią, a gów** wiedzą

22.05.2017, godz. 13:13
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo znów jest na ustach wszystkich. Jedni podziwiają jego wielką formę, która zaniosła Real Madryt do mistrzostwa Hiszpanii i finału Ligi Mistrzów. Inni żyją problemami Portugalczyka z urzędem skarbowym. Sam zainteresowany odniósł się do tego drugiego obozu. W dość mocnych słowach powiedział, co uważa o krytykach.

Cristiano Ronaldo wraz z Realem Madryt w niedzielę zdobył mistrzostwo Hiszpanii. "Królewscy" musieli wygrać na wyjeździe z Malagą, żeby być pewnymi odzyskania tytułu po pięciu latach przerwy. Już w drugiej minucie CR7 wpisał się na listę strzelców, a później wynik spotkania na 2:0 ustalił Karim Benzema. W stolicy Hiszpanii zapanowała wielka radość. Jednak osoba jednak świętowanie miała nieco zmącone. To portugalska gwiazda, która według mediów znalazła się na celowniku urzędu skarbowego za celowe omijanie płacenia podatków w Hiszpanii.

Cristiano Ronaldo nie potrafił dłużej utrzymywać swojej frustracji i postanowił opowiedzieć dziennikarzom co myśli o swoich krytykach. - Boli mnie tylko to, gdy ludzie o mnie mówią, a gów** wiedzą. Nie jestem święty, ale nie jestem też diabłem - stwierdził zdobywca Złotej Piłki za zeszły rok za pośrednictwem dziennika "Marca".

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: