SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo wygrał Złotą Piłkę?! To właśnie dlatego ma nową fryzurę! [ZDJĘCIE]

Cristiano Ronaldo wygrał Złotą Piłkę?! To właśnie dlatego ma nową fryzurę! [ZDJĘCIE]

10.12.2016, godz. 14:27
Legia Warszawa - Real Madryt, Cristiano Ronaldo
foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo jest już pewny Złotej Piłki? Portugalski piłkarz zna już ponoć laureata legendarnego plebiscytu "France Football". Do posiadłości CR7 przyjechali bowiem dziennikarze z Francji. Wszystko po to, by przeprowadzić wywiad z kolejnym triumfatorem. A ten, świętując sukces, przefarbował włosy na złoty kolor! Naprawdę tak to działa?

O dość niecodziennym wydarzeniu poinformowali dziennikarze hiszpańskiej "Marki". W telegraficznym skrócie: Ronaldo przyjął dziennikarzy "France Football" w swojej posiadłości. Przeprowadzono wywiad, zrobiono sesję zdjęciową. W trakcie spotkania Portugalczyk otrzymał też informację o swoim zwycięstwie w plebiscycie Złotej Piłki. Do tego momentu mówimy o plotkach. Te później zaczęły się potwierdzać, bo CR7 jakoś nie potrafił wytrzymać, utrzymać sekretu w tajemnicy, bo niemal natychmiast podreptał do fryzjera. A ten przygotował mu iście... złotą fryzurę.

Przyznacie: to pasemko wygląda jakoś znajomo, prawda?

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: