SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Gerard Pique zaśpiewał Pen Pineapple Apple Pen z Pikotaro [WIDEO]

Gerard Pique zaśpiewał Pen Pineapple Apple Pen z Pikotaro [WIDEO]

11.07.2017, godz. 14:18
Gerard Pique śpiewa PPAP
Gerard Pique wykonał hit Pen Pineapple Apple Pen z Pikotaro foto: Facebook

Znacie hit Pen Pineapple Apple Pen wykonawcy Pikotaro? Na Youtube ma on już ponad 85 milionów wyświetleń! Bardzo prosta piosenka wyjątkowo wpada w słuch i melodia długo utrzymuje się w głowie. Fanem wykonawcy okazał się Gerard Pique. Obrońca FC Barcelona założył na siebie ciekawy strój i razem z Pikotaro wykonał wielki hit! Musicie to zobaczyć!

Gerard Pique jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Jak każdy człowiek lubi się czasami rozerwać i wygląda na to, że najlepiej wychodzi mu to przy muzyce. Defensor FC Barcelona wcale jednak nie ogranicza się tylko do słuchania przebojów, lecz także sam je wykonuje. W mediach społecznościowych pojawił się filmik, na którym stoper "Dumy Katalonii" wraz z Pikotaro wykonuje piosenkę Pen Pineapple Apple Pen (PPAP). Na świecie to ogromny hit, który obejrzało w serwisie Youtube już ponad 85 milionów na całym świecie. Jest dość prosty i wydaje się niezbyt dojrzały, ale ma w sobie to coś, co sprawia, że melodia bardzo długo utrzymuje się w głowie. Piosenka doczekała się wielu aranżacji, które można zobaczyć w wymienionym wyżej popularnym serwisie. Zobaczcie jak poradził sobie w niecodziennej sytuacji i oryginalnym ubraniu Gerard Pique.

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie słyszeliście oryginalnej wersji Pen Pineapple Apple Pen, to spieszymy z pomocą. Obejrzycie ją poniżej:

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: